ali orkun ercengiz Haber ve ali orkun ercengiz son dakika güncel haberler ve gelişmeler Haber NNC'de! ali orkun ercengiz son dakika haber video ve fotoğrafları için Haber NNC'yi takip edin.
1973 yılında Burdur’da doğan Ali Orkun Ercengiz, İlk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra 1984 yılında Burdur Anadolu Lisesi'nde okudu. 1992 yılında Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni kazanarak yüksek öğrenim eğitimine İzmir’de başladı.1997 yılında fakülteden mezun olan Ercengiz, 1998 yılında Erzurum ve Tunceli’de vatani görevini eczacı olarak yapmış olup, sonrasında 1999 yılında Burdur’da serbest eczacılığa başladı.
2003-2005 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. 2003 yılından 2011 yılına kadar 15. Bölge Isparta Burdur Eczacı Odası’nda yönetim kurulunda görev yaparken aynı zamanda Burdur il temsilciliği görevini yürüttü. Türk Eczacıları Birliği kurultay delegeliği ve çeşitli alt komisyonlarda görev aldı.
2011 yılında yürüttüğü çalışmalar neticesinde T.E.B. Merkez Heyeti’nin katkı ve oluruyla 54. Bölge Burdur Eczacı Odası’nın kurucu başkanı olarak atandı.
30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Burdur Belediye Başkanı seçildi.
Ali Orkun Ercengiz, 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde CHP Burdur Belediye Başkan adayı oldu.
İngilizce ve Almanca bilen Ercengiz, evli ve bir çocuk babasıdır.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bu yıl 9.düzenledikleri Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın tüm paydaşlara katkı sağlayacağına inandığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti ve fuarın Burdur için hayırlı olmasını diledi.
AVOYA Maden Suyu içecek fabrikası yöneticileri Genel Müdürü Özgür Çoban ve Mali İşler müdürü Rıdvan Önder Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, yeniden seçilen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i makamında ziyaret etti. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, Valiliğimiz koordinesinde engelli vatandaşlarımızın istihdamına yönelik hayata geçirilen "Engelsiz İş Atölyesi'nin" açılış programına katıldı.
Burdur Belediyesi, uçkun mücadelesi kapsamında sivrisinek ve karasineklerin üreme alanlarında larva mücadele çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, özellikle bu dönemlerde haşere üretebilecek her noktada larva ilaçlama çalışmalarını etkin bir şekilde yürütüyor.
31mart 2024 pazar günü yapılan yerel Seçimler sonucu Burdur İli ve ilçelerinde Belediye başkan ve meclis üyeleri yeniden şekillendi . Son Burdur Belediyeler Birlik başkanı Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal olmuştu . Yeni Başkan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Oldu
Burdur'un Bucak ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir fabrikada yangın çıktı. Başkan Ali Orkun Ercengiz de incelemede bulundu.
Burdur’da 2014 yılından beri görevde olan ve 31 Mart yerel seçimlerinde aday olarak çıktığı CHP ile birlikte tekrar seçimi kazanan Ali Orkun Ercengiz üçüncü dönemi için mazbatasını aldı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, itfaiye personeli ile iftarda bir araya geldi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Dünya Hayvanları Koruma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, CHP Burdur Milletvekili Sayın İzzet Akbulut, Burdur Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun Ercengiz, Çavdır Belediye Başkanı Sayın Ali Okan Yücel, Yeşilova Belediye Başkanı Sayın Okan Kurd ve diğer parti yetkilileri ile bir araya gelerek yapılan tebrik ve teşekkür ziyaretlerine ilişkin memnuniyetini dile getirdi.
Burdur Merkez'de vatandaşlar gözlerini seçim sonuçlarına dikti. Yerel seçim sonuçlarıyla belediye başkanı, belediye meclis üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirleniyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yeniden belediye başkanı adayı olduğu Burdur'da güven tazeleyerek yeniden seçildi. Seçim sonrasında gece geç saatlere kadar kutlama yapıldı.
Burdur tarihinde ilk defa 3 dönem belediye başkanı seçilen isim Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz oldu. Ali Orkun Ercengiz, belediye personeli tarafından coşkuyla karşılandı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, seçim çalışmaları kapsamında Burdur Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (OSB) fabrikaları ziyaret ederek işçilerle buluştu.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, seçim çalışmaları kapsamında Burdur Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (OSB) fabrikaları ziyaret ederek işçilerle buluştu.
Gençler sordu Ali Orkun Ercengiz cevapladı - Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Açık Mikrofon Gençlik Buluşmasına katıldı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Halk Pazarında vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, Ercengiz’e desteklerinin devam edeceğini söyledi.
Ali Orkun Ercengiz, iftarda müjdeyi verdi! Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle iftarda buluşan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, mahalle sakinlerine semt pazarı ve kütüphane müjdesi verdi.
Başkan Ercengiz, Burdur'un uzun yıllardır beklediği Senir Suyu göl geçişi projesinin artık birkaç ay içerisinde hayata geçirileceğini ifade ederek, "Burdur'umuza hayırlı olsun" dedi.
CHP Burdur Belediye Başkanı adayının Ali Orkun Ercengiz olarak açıklanmasının ardından, CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur Belediyesi, öğrenciler için 29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek sömestir etkinlikleriyle dolu dolu bir tatil vaat ediyor. Masal Çadırı, Palyaçolar, Yüz Boyama, Akrobatlar ve daha fazlası. Detaylar için hemen tıklayın!
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Şeker Fabrikası'nı ziyaret ederek fabrika çalışanlarının sorunlarını dinledi ve taleplerini aldı. Ziyarete Şeker-İş Sendika Başkanı Mustafa Onay da eşlik etti.
Burdur Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen Uğur Mumcu anma töreninde, Devrim Şehitleri saygıyla anıldı. Programa katılanlar, Uğur Mumcu'nun hayatı ve mücadelesi hakkında konuşmalar dinledi, ardından Atatürk büstüne çiçek bırakarak anma törenini tamamladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, kan bağışının önemine dikkat çekerek, Burdur halkını ve belediye personelini kan bağışına destek olmaya çağırıyor. Kampanya kapsamında Burdur Kızılay Kan Merkezi, belediyede mobil kan alma ünitesi kurdu.
Burdur Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla başlattığı Halk Ekmek projesini hayata geçirdi. Türkiye'de ilk defa Kent Kart ile vatandaşlar uygun fiyatlı ekmek alabilecek. Toplam 12 Halk Ekmek noktasında, Kent Kart kullanarak vatandaşlar 6.50 TL'ye ekmek satın alabilecekler.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Göller Güller Ekspresi seferini protesto ederek, uzun süredir beklenen demiryolu hizmetlerindeki aksaklıkları dile getirdi.
Burdur Belediye Başkanı, şehrin yeni içme suyu arıtma tesisinin devreye girmesinin ardından çeşmeden su içti ve suyu içilebilir ilan etti.
Burdur Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğrencilerine finallere hazırlanmaları için ücretsiz etüt merkezi açıyor. Detaylar haberimizde...
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Finallere hazırlanan MAKÜ öğrencilerine Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunu hazır hale getirtiyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Ercengiz, mesajında gazetecilerin önemine vurgu yaparak, emekçi basın mensuplarına teşekkür etti.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Bozkurt Mahallesindeki esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi. Detaylar haberimizde...
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz kahvaltıda vatandaşla bir araya geldi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Veremle Savaş Eğitimi Haftasını sosyal medya paylaşımıyla kutladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, esnaflarla bir araya gelip sorun ve önerilerini dinleyerek vatandaşları yalnız bırakmıyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz bugün sabah kahvaltısında esnaflarla bir araya geldi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz gönüllü bağışçı Dilek Alaybeyoğlu'nun katkıları ile birlikte Hakan Alaybeyoğlu parkı halkın kullanımına sunuldu.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz sokak hayvanlarına sahip çıkıyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Pazar yerindeki esnafları ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ÇYDD Burdur'un düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Armağan İlci Mahallesinde yeni yapılan parkı incelemede bulunup, parktaki çocuklarla sohbet etti.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Paramedikler gününü kutladı.