Spor Haberleri, Son Dakika Spor Haberleri için takip edin.
O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.ADANA DEMİRSPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2.ANTALYASPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3.ATAKAŞ HATAYSPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4.BEŞİKTAŞ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5.CORENDON ALANYASPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6.ÇAYKUR RİZESPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7.EYÜPSPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8.FENERBAHÇE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9.GALATASARAY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11.GÖZTEPE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12.KASIMPAŞA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13.KONYASPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14.MONDİHOME KAYSERİSPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15.RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16.SAMSUNSPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17.SİPAY BODRUM FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18.SİVASSPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19.TRABZONSPOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
EURO 2024'te A Milli Takımımızın da bulunduğu F Grubunda Gürcistan ile Çekya ile 1=1 berabere kaldı . Türkiye İse Portekiz'e 3 golle yenildi İte puan durumu
A Milli Kadın Voleybol Takımı, VNL çeyrek finalinde Polonya'ya 3-2 mağlup olarak turnuvaya veda etti. Detaylar ve diğer çeyrek final sonuçları burada.
MİLLİ MAÇ | TÜRKİYE PORTEKİZ MAÇI hangi kanalda? Avrupa Futbol Şampiyonası Türkiye Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? işte, EURO 2024 milli maç canlı yayın bilgisi ve muhtemel 11'ler... Türkiye'nin Avrupa Şampiyonası kadrosu
BAYRAM SEVİNCİMİZ. 3 - 1 Türkiye'nin EURO 2024 serüveni enfes başladı. A Milli Futbol Takımı, Gürcistan'ı 3-1 mağlup ederek 3 puanı kaptı.
TRT 1'de milli heyecan! Türkiye Gürcistan: Muhtemel 11'ler A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu ilk maçında Gürcistan ile karşı karşıya geliyor.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.
2024-2005 sezonu hazırlıkları için çalışmalara başlayan Antalyaspor'da Başkan Sinan Boztepe ve Teknik Direktör Alex de Souza beraberlerinde yer alan heyetle birlikte, Burdur’a gelerek 2 sezondur kamp yaptığı MAKÜ tesislerini inceleyip Burdur Valisi Türker Öksüz'ü makamında ziyaret ettiler.
Voleybol, basketbol, squash, güreş, yüzme, kickboks, cimnastik ve tenis olmak üzere 9 branşta faaliyetlerini sürdüren Antalya Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün 600’e yakın lisanslı sporcusu bulunuyor.
CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligi 1. Etab'ı Manavgat Yağlı Güreşleri'nde finalde rakibi Hüseyin Gümüşalan'ı yenen İsmail Balaban Başpehlivan oldu.
Konyaaltı Belediye Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı “Mavi Kelebekler”, HDI Sigorta Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası final maçında, Armada Praxis Yalıkavak Spor’u 30-21 mağlup ederek kupayı müzesine götürdü.
Muğla'nın Fethiye ilçesinde Karaçulha Mahallesi'nde düzenlenen Mustafa Kiremitli 2.Yağlı güreşlerinde başpehlivan, finalde rakibi Cengizhan Şimşek'i yenen Ali Gürbüz oldu.
Kumluca Şehir Stadı'nda 28 Nisan 2024 pazar günü gerçekleştirilen güreşlere, farklı illerden yaklaşık bin 238 güreşçi katıldı. Güreşlerde 70'i başpehlivan olmak üzere 13 kategoride sporcular, rakipleriyle mücadele etti.
Finalde rakibi Enes Doğan'ı yenen Fatih Atlı 25.Kumluca Yağlı Güreşleri Başpehlivanı oldu.
Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu dün yaptığı duyuru ile 26.04.2024 tarihinden itibaren Yağlı Güreş Müsabaka Talimatı ve Yağlı Güreş LİGİ Müsabaka Talimatında bazı değişiklikler yapıldığı duyuruldu.
yeni kurulan kulüp, Antalya'da bu spor dalının gelişimine önemli katkılar sağlamayı hedefliyor. Azıza Amatzhanov, Savırdın Memekov, Mınassıp Shırınov, Sultan Nurtazın, Zakırjan Sultanakhmetovıtch Khızyrbakıev ve Muharrem Soytürk gibi isimlerle
Belediye Başkanı Uzm. Dr. Mesut Avcıoğlu, göreve geldikten sonra Kumlucalılar için çok önem taşıyan ata sporu güreş organizasyonu için çalışmalara profesyonel ekibiyle hızlı bir şekilde başladı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer’imizi spor destinasyonu olarak üst seviyelere çıkarmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.
2018 ile 2023 yılları arasında, son 5 yılda irili ufaklı 439 yağlı güreş turnuva düzenlenmiş. Birçok pehlivan bu turnuvalarda Birincilik sevinci yaşamış.
Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Valisi Hulusi Şahin ile birlikte 19. Antalya Maratonu Runtalya’nın startını vererek, koşuya katıldı. Maratonda, 52 ülkeden 1600’ü yabancı toplam 9 bin 600 sporcu koştu. Dereceye girenlere ödülleri Vali Şahin ve Başkan Böcek tarafından verildi.
Okullararası Türkiye Şampiyonu Kepezli Osman Ege Özdemir, Avrupa şampiyonası seçmesi niteliğindeki Uluslararası Zafer Şampiyonası öncesi milli takıma seçildi
Antalya Manavgat belediyesi nin Türk güreşine armağan ettiği isim İnanılmaz yetenekli, Hızlı, Karışık ve kararlı... Minder, Yağlı fark etmiyor âdeta bir makina! Afyon'da yapılan Türkiye Şampiyonasında Show yaptı şampiyon oldu...
Okul Sporları Federasyonu'nun 25 Şubat 2024 tarihinde Bucak'ta düzenlediği Liselerarası Oryantiring Burdur Şampiyonasında Adem Tolunay Fen Lisesi Genç Kız B Takımı Burdur Şampiyonu oldu.
Yaz ve kış okullarında bine yakın basketbolcu adayına dokunan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, yetiştirdiği sporcularıyla 18 takımıyla maçlar yapıyor
Branş sorumlu antrenörleri ile toplantı yapan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, devam eden liglere ve yeni play-off’lar öncesi sporcularını motive etti.
Sporun ve sporcunun destekçisi Başkan Köleoğlu, Kumluca Belediyesinin kuruluşunun 70.yılına özel etkinlikler kapsamında düzenlediği, coşku ve rekabet dolu mücadelelere sahne olan Halı Saha Futbol Turnuvasının final maçının ardında
Bir Avrupa Şampiyonası’na daha katılmak artık boynumuzun borcu oldu” Final müsabakasını tribünden izleyen kızı için de gücünü kullanmak istediğini ancak ani
Bursa'da yapılan Türkiye Salon Şampiyonası'nda, Afyonkarahisarlı sporcu Nihat Karabacak U14 Kategorisinde uzun atlama branşında üçüncülük elde etti.
Afyonkarahisar Çiğiltepe Spor Salonunda düzenlenen Satranç Yarıyıl Turnuvası 9 farklı ilden 63 sporcunun katılımıyla tamamlandı.
Corendon Alanyaspor, Trendyol Süper Lig’in 24. ve 25. haftalarında İstanbul deplasmanında sırasıyla Kasımpaşa ve Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Prof. Dr Veysel Eroğlu Spor Salonu'nda Taekwondo ve Eskrim branşlarında eğitim gören sporcuları ziyaret etti.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Afyonspor futbol takımının antrenmanlarını ziyaret ederek başarılar diledi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı Belediyesi işbirliğiyle 12-17 yaş arası çocukları farklı branşlarda spora teşvik etmek için ücretsiz güreş eğitimi veriyor.
Trendyol Süper Lig'in 23. haftasında Corendon Alanyaspor ile Pendikspor arasında oynanacak maçın biletleri satışa sunuldu.
Afyonkarahisar’da Okul Sporları Bilek Güreşi Müsabakaları Çiğiltepe Spor Salonunda heyecan dolu müsabakaların ardından sona erdi.
Antalyaspor'un, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’ndaki rakibi Beşiktaş oldu.
Burdur Gençlik ve Spor Kadın Futbol Takımı, Kadınlar 3. Ligi 8. Grup'ta ilk maçında rakibi Muğla Atletik Spor'un gelmemesi nedeniyle sahadan 3-0 hükmen galip ayrıldı. Boş sahayı değerlendirmek için kendi aralarında hazırlık maçı yapan takım, sezonun ilk zaferini elde etti.
Antalyaspor - Trabzonspor müsabakasında attığı golden sonra İsrail’in Gazze'de yaptığı katliamı destekler hareketi nedeniyle gözaltına alınan İsrailli futbolcu Sagiv Jehezkel, savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ve Alanya Kestelspor’un sponsorluğunda düzenlenen Ayak Tenisi Eğitim Gelişim Semineri ve 2024 Gelişim Turnuvası 5 ilden 70 sporcunun katılımıyla yapıldı.
Corendon Alanyaspor, Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu'nda 17 Ocak Çarşamba günü Samsunspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yapılan antrenmanla başladı.
Antalyaspor, Trabzonspor ile oynanan karşılaşmanın 68. dakikasında attığı golden sonra bileğindeki yazıyı paylaşan Sagiv Jehezkel'i kadro dışı bıraktı.
Bucak Susuz Köyü Ortaokulu Altın Kızlarımız masa Tenisi il ikincisi oldular