Kepezli güreşçi milli oldu
Okullararası Türkiye Şampiyonu Kepezli Osman Ege Özdemir, Avrupa şampiyonası seçmesi niteliğindeki Uluslararası Zafer Şampiyonası öncesi milli takıma seçildi
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün yaz okullarında spora başlayan Güreş Okullararası Türkiye Şampiyonu Osman Ege Özdemir, Avrupa şampiyonası seçmesi niteliğindeki Uluslararası Zafer Şampiyonası öncesi milli takıma seçildi. Yaklaşık 5 yıl önce ilk kez mindere çıkan Özdemir, 16 yaşına geldiğinde katıldığı Okullararası Türkiye Şampiyonasına Dr raporu ile 17 yaş kategorisinde güreşmişti. Özdemir’in bu çabasını takdir ederek takıma davet eden milli takım antrenörleri, sporcularını Turgut Özal Spor Salonu’nda 7-10 Mart’ta düzenlenecek Yaşar Doğu ve Vehbi Emre Turnuvası’na hazırlıyor. Aynı mekanda 12-14 Mart’ta Zafer Kupası, 16-18 Mart’ta Şampiyonlar Turnuvası da düzenleniyor. Antrenörlerin uygun görmesi durumunda bu şampiyonalarda güreşebilecek olan Özdemir, 48 kiloda Türkiye’yi ve Kepez’i temsil edecek. Sporcusunun gelişimini takdir eden antrenörü Meral Kaya, “Özdemir’in istekliliği ve gayreti hepimizi etkiliyor. Kulübümüzün altyapısından nice milli sporcular yetiştirmek istiyoruz.” dedi.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.
Bilecik'in en güzel ilçesi belli oldu. Bir medya ajansı, yapay zeka arama motoruna Türkiye'nin en güzel ilçelerini belirlemesi için talimat verdi. Yapay zeka tarafından yapılan detaylı analizler sonucunda Bilecik'in en güzel ilçesinin Bozüyük olduğu ortaya çıktı.
Teknolojinin hızla ilerlemesi, çeşitli alanlarda yenilikçi çözümler sunarak hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kez, bir medya ajansı, yapay zeka arama motorunu kullanarak Türkiye'nin en güzel ilçelerini belirlemek için bir çalışma başlattı.
Yapay zeka tarafından yapılan bir çalışma ile, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi en güzel ilçe olarak seçildi.
Türkiye'nin nadide şehirlerinden olan Ağrı’nın en güzel ilçesi neresi? Bu sorunun yanıtını yapay zekaya sorduk. Bu sorunun yanıtı Doğubeyazıt oldu. İşte tüm ayrıntılar…
Son yıllarda yapay zeka teknolojileri, birçok alanda olduğu gibi turizmde de fark yaratmaya devam ediyor