Kepez Haber ve Kepez son dakika güncel haberler ve gelişmeler Haber NNC'de! Kepez son dakika haber video ve fotoğrafları için Haber NNC'yi takip edin.
Antalya plaka kodu: İlin plaka kodu 07 olup, trafikte seyir halinde görmeniz halinde Antalya'ya bağlı bir araç olduğunu anlayabilirsiniz.
Antalya belediye başkanı: 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde CHP'li Muhittin Böcek, oyların %50,62'sini alarak, 714 bin 301 oy ile belediye başkanı seçildi.
Antalya Valisi: Cumhurbaşkanlığının 10 Haziran 2020 tarih ve 2020/273 sayılı Valiler Kararnamesi ile Balıkesir Valisi olarak görev yapmakta olan Ersin Yazıcı, Antalya Valisi olarak atanmıştır. 22 Haziran 2020 tarihinde Bucak ilçesinde göreve başlamıştır.
Antalya Şehrinin Bölgesi : Antalya, bulunduğu konum itibariyle Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde bulunan bir ildir.
Antalya ilçe sayısı: Antalya' iline bağlı 19 ilçe olup, bunlar sırasıyla; Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez'dir.
Antalya yüzölçümü: Turizmin başkenti olarak görünen Antalya'nın yüzölçümü 20.177 km2dir.
Antalya nüfusu : Türkiye'nin nüfus yönünden 5. büyük kenti olarak bilinen Antalya'nın 2022 yılı verilerine göre nüfusu, 2 milyon 619 bin 832'dir.
Antalya rakımı: Akdeniz'e kıyısı olan Antalya'nın ortalama deniz seviyesine göre yüksekliği 39 metredir.
Antalya posta kodu: Antalya'nın posta koduna belirlenmiş değer 07000 olup, ilçe ve mahallelere göre değişiklik göstermektedir.
Antalya Alan Kodu: 0242
Antalya Koordinatı: Antalya'nın konumu 36,88414 enlem ve 30,70563 boylam üzerindedir.
Antalya iklimi: Akdeniz iklimine girmekte olan Antalya ili iklimi , yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak ifade edilen iklim tipi diğer bir değişle mutedil deniz ve sıcak deniz iklim sınıfına girer, daha iç kesimlerde ise soğuk ve yarı-kara iklim tipi görülmektedir.
TFF 3. Lig 1.Grupta mücadele eden Kepezspor geçtiğimiz hafta şampiyonluğunu ilan ederken, kendi sahasında karşılaştığı Ayvalıkgücü karşılaşmasının ardından kupasını aldı.
Kepez Belediyesi, Düdenbaşı, Habibler, Çankaya ve Erenköy mahallelerinde yaya yollarını, 96 bin metrekare (m2) kilit taşlı kaldırım çalışmasıyla güvenli ve konforlu hale getiriyor.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeşil alanlarda tadilat ve peyzaj çalışması başlattı. Tadilat çalışmaları sırasında vatandaşların talepleri de karşılanıyor.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz , 2024 yılı ikinci yarı ikramiye ödemelerini Ramazan Bayramı öncesinde yaparak, işçi personeline çifte bayram yaşattı.
Kepez Belediye Başkanlığı’na seçilen CHP’li Mesut Kocagöz, görevi Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay’dan devraldı.
Cumhur İttifakı AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, 31 Mart Yerel Seçimleri için vatandaşları sandığa gitmeye çağırdı.
Kepez’in geleceği için her zaman hemşehrilerinin yanında olacağına vurgu yapan Kocagöz, “Riskli binaların yerine, deprem standartlarına uygun, enerji verimli, yeşil alanları ve sosyal tesisleri olan modern konutlar inşa edilmesi için öncelikle bir Kentsel Dönüşüm Merkezi kuracağız
Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Resmi Belgede Sahtecilik ve Nitelikli Dolandırıcılık suçlarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; A.U. ve S.Y.K isimli şahısların KEPEZ ilçesi bölgesinde
Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, göreve geldiğinde ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz okul servis müjdesi verdi.
CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ilk sahurunu 1994 yılında şehit olan Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı.
Bucak Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından birincisi düzenlenen “ Dostluk Buluşması” 10 Mart Pazar günü Kepez Kent Ormanı’nda gerçekleştirildi.
Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.
Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.
Okullararası Türkiye Şampiyonu Kepezli Osman Ege Özdemir, Avrupa şampiyonası seçmesi niteliğindeki Uluslararası Zafer Şampiyonası öncesi milli takıma seçildi
Türkiye’nin 24’üncü Şehir Hastanesi olan Antalya Şehir Hastanesinin resmi açılışı 2 Mart 2024 cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı.
Kepez Belediyesi, Başköy Mahallesi’nde, yapı ömrünü tamamlayan hizmet binasının yerine, her kesimin taleplerini karşılayacak modern bir bina inşa etti.
31 mart 2024 yerel seçimlerde Antalya Kepez Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Özsoy görev geri döndü.
Merakla Beklenen Belediye Meclis üyelerinin listesinde sürprizler yaşanmaya devam ediyor , CHP listelerinde Ak partililer ,Ak parti Listelerinde CHP liler yer alıyor ,neticede bu bir hizmet yarışı diyor vatandaşlar. Rıza Sümer Başkanlığında Antalya Kepez Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri listesin dede sürprizler görülüyor
Mesut Kocagöz Başkanlığında CHP Antalya Kepez belediye meclis üyeleri tam listesi
Kepez Belediye Başkan Adaylığımız engellendi.Bu duruma rağmen Aday Tanıtım Toplantısına ve Kepez'de seçim start'ı verilen toplantılara katıldım ve 10 gün sabırla bekledim.Akp yöneticileri ve Belediye Başkan Adayları tarafından hiçbir şekilde Ne arayan,ne soran,ne de haksızlığa uğramama rağmen gönlümüzü alan hiçbir yönetici olmadı.
Partiler meclis üye listelerini açıklamaya başladı , ardından istifalar geliyor ..
Antalya AK Parti'de şok! Başkan Aday Adayı Partisinden istifa edip CHP'ye geçti Antalya'da AK Parti'den Kepez Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday gösterilmeyince CHP'ye geçti.
31 Mart 2024 pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Ak parti Antalya Kepez Belediye Başkan Adayı Av.Rıza Sümer oldu. Rıza Sümer Kimdir .
Antalya'nın Kepez ilçesinde ormanlık alanda bir gencin cansız bedeni bulundu.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü altyapısından yetişen Osman Ege Özdemir, Gençler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında bronz madalya kazandı.
Tütüncü’den Cumhur İttifakı ortaklarına ziyaret Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP İl Başkanlıklarını ziyaret etti.
Cumhuriyet Halk Partisi parti merkezi 2024 Yerel Seçimlerinde Antalya ili Kepez ilçesi Belediye Başkan adayı olarak Mesut Kocagöz belirlendi. Mesut Kocagöz Kepez CHP meclis üyesi
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Utrecht Turizm Fuarı’nda Kemer standını ziyaret eden misafirlere ilçe hakkında bilgiler vererek Kemer’e davet ediyor.
Kepez Belediyesi’nin Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin 6. Şubesi, Varsak’ta 12 Ocak Cuma günü 11.00’da açılıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2024’ün ilk açılışını da kütüphane ile yaptı
Kepez Belediye Tiyatrosu’nun Paşababanın oğlu Kıvanç’ın, kantocu Nigar’ın kızına olan imkansız aşkını anlatan komedi müzikal türündeki tiyatro oyunu ‘Bir Cümbüş Bin Telaşe’, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde cuma ve cumartesi günleri seyirciyle buluşuyor.
Ressam Mustafa Pişkin’in, “Akdeniz’den Esintiler” resim sergisi Dokumapark Modern Sanatlar Galerisi’nde sanatseverlere kapılarını açtı. Resim sergisi açılışına Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve çok sayıda sanatsever katıldı
"Akdeniz'den Esintiler" resim sergisinin açılışına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sanatın evrensel ikliminin her zaman kalpleri ve gönülleri bir araya getirdiğini söyledi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez ilçesi Namık Kemal Bulvarı’nın deforme olan asfaltını yeniliyor.
Antalya'da kontrolden çıkan motosikletin refüje çarpması sonucu gerçekleşen kazada 1 kişi ağır yaralandı.
Antalya’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kızılay arasında yapılan işbirliği protokolü bünyesinde okullarda düzenlenen kan verme etkinliğine veliler büyük ilgi gösterdi.
Antalya Bilim Merkezi’nin matematik atölyesine gelen öğrenciler, akıl zeka oyunları, şifreleme modelleri gibi interaktif yöntemlerle eğlenerek öğreniyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gençlerin en çok kütüphanelere ihtiyaç duyduğunu belirterek, 2009 yılında hiç kütüphanesi olmayan Kepez’in bugün 22 kütüphaneye sahip olduğunu bildirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kalıcı eserlerle değer kazandırdığı Varsak bölgesine, kent meydanı kazandırıyor. İçerisinde taş mimaride millet kıraathanesinin bulunduğu meydan düzenlemesi, Varsak’ın değerini taçlandıran bir yatırım olacak.
Kepez Belediyesi Antalya Bilim Merkezi AR-GE Bölümü, genç zekaları geleceğe hazırlayacak.
Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu tarafından gerçekleştirilen “Türkü Formunda Besteler” konseri beğeni topladı. Devamı haberimizde...
Kepez Belediyesi Spor Kulübü, 18 Aralık’a kadar oynanacak müsabakalarda depremzede çocuklara gönderilmek üzere peluş oyuncak, bere ve atkı toplama kampanyası yaptı.