İYİ Parti'de toplu istifa şoku!
Antalya İYİ Parti Kepez İlçe Teşkilatı ana kademe, il delegesi, divan üyesi ile aralarında önceki dönem ilçe başkanı Mesut Emrah Yıldırımlar’ın da bulunduğu 858 kişi, partiden istifa etti.
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde İYİ Parti'nin Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan Ve Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün katılımı ile Düzenlenen törenle Yeni Başkan Fatih Altıntaş görevi devraldı.
Başkan Halil Öztürk Elmalı İlçesini Ziyaret eden İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Burak Akburak, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ekibini Belediyede Ağırladı
Önceki dönem 3 yıl boyunca İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, partiden istifa ettiğini duyurdu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kadir Gecesini inanç merkezi kabul edilen Elmalı’da vatandaşlarla birlikte geçirdi.
İYİ Parti Antalya milletvekili adayları belli oluyor. Antalya'da İYİ Parti Milletvekili adayları kim oldu? İşte yanıtı...