Antalya / Kepez

Kepez Başkan Adayı Rıza Sümer'den Sandık Çağrısı

Cumhur İttifakı AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, 31 Mart Yerel Seçimleri için vatandaşları sandığa gitmeye çağırdı.

Kepez Başkan Adayı Rıza Sümer'den Sandık Çağrısı

RIZA SÜMER’DEN, KEPEZLİLERE SANDIK ÇAĞRISI

Cumhur İttifakı AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, 31 Mart Yerel Seçimleri için vatandaşlara sandığa gitmeleri konusunda çağrıda bulundu. Sümer, 100 avukat ve 2500 müşahitle seçim güvenliğini izleyeceklerini kaydetti.

“İstikrar Sürsün”

Kepez Belediye Başkan adayı Av. Rıza Sümer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı açıklandığı 9 Şubat 2024 tarihinden itibaren Kepez ilçesinin 68 mahallesini karış karış gezdi. Kepez’in tüm sokaklarında, Pazar yerlerinde, mahalle buluşmalarında, ev ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Sümer, Kepez’de 20 yıldır süren istikrarın devam etmesi için vatandaşları seçim sandıklarına oy kullanmaya davet etti. Sümer, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kepez ilçesinde %50,50 oy oranı aldıklarını hatırlatarak, “Kepez’de 20 yıllık hizmet süresi boyunca mazeret üretilmedi, tapu, imar ve mülkiyet sorunları çözüldü. Özenle inşa edilen vizyon projeler ve eserler, kentin en önemli noktalarına adeta nakış nakış işlendi, ilçemiz hak ettiği konuma emin adımlarla ilerledi, şehrimizin parlayan yıldızı haline geldi. Kıymetli vatandaşlarımız da desteğini hiçbir zaman eksik etmedi, teveccühlerini 2019 yerel seçimlerinde %50,50 oy oranı ile gösterdiler. Şimdi yeni hedeflerle yola çıkıyoruz. Türkiye Yüzyılı’nı, mahallelerimizi kalkındırarak başlatacağız diyerek, 100 yıllık hedefler koyan bir yönetim anlayışıyla geliyoruz. Biz hazırız, Kepez hazır. Türkiye Yüzyılı Kepez’in Yüzyılı olacak. Büyük hedefler koyarken geçmişimizden aldığımız güç,istikrar ve sağlam iradeyi referans aldık. İstikrarın sürmesi ve ilçemizi yapacağımız sosyal belediyecilik hizmetleriyle buluşturmak için, 20 yıldır olduğu gibi tek bir fire vermeden, 31 Mart’ta tüm vatandaşlarımızı oy kullanmak için sandığa davet ediyorum” diye konuştu.

Vatandaşlara Teşekkür

Oy kullanmanın demokrasinin en büyük göstergelerinden biri olduğunu kaydeden Rıza Sümer, konuşmasını şu şekilde sonlandırdı: “Hiçbir vatandaşımız ‘Ben oy kullanmasam bir şey değişmez’ diye düşünmemeli. Genç yaşlı demeden bütün vatandaşlarımız sandığa gidip oyunu kullanmalı. Kepez’de 100 avukat ve 2500 müşahitle seçim güvenliğini takip edeceğiz. Adaylığımızı duyurduğumuz ilk gün de söylediğimiz gibi vatandaşlarımızın kararına saygımız sonsuz. Bu seçim, ideoloji değil hizmet seçimi, ilçe sakinlerimizden bu hususu esas almalarını rica ed. Başta bizi bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, yaklaşık 2 aydır her aşamada yanımızda olan İl Başkanımız Ali Çetin’e, Antalya Milletvekillerimize, Kepez İlçe Başkanımız Mehmet Çivik’e, Kadın Kolları Başkanımız İlknur Kurt’a, Gençlik Kolları Başkanımız Eyüp Akbalık’a, Cumhur İttifakı ortağımız MHP Kepez İlçe Başkanımız Servet Ersoy’a, bizi evlerinde mahallerinde ağırlayan, dükkanlarında sokaklarda Pazar yerlerinde kucaklaştığımız, saha çalışmalarımızda yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza, ve sesimizi duyuran, projelerimizi anlatan partililerimize yürekten teşekkür ediyorum.”Kepez Başkan Adayı Rıza Sümer'den Sandık ÇağrısıKepez Başkan Adayı Rıza Sümer'den Sandık ÇağrısıKepez Başkan Adayı Rıza Sümer'den Sandık Çağrısı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Rıza Sümer, " Hizmetkarınız Olmaya Talibiz"
Yerel

Rıza Sümer, " Hizmetkarınız Olmaya Talibiz"

Cumhur ittifakı Kepez Belediye Başkan Adayı Rıza Sümer, Dokuma bölgesindeki vatandaşlarla iftar sofrasında buluştu.

Bucaklı Genç İş Adamları’ndan sahur buluşması
Yerel

Bucaklı Genç İş Adamları’ndan sahur buluşması

Bucaklı Genç İş Adamları Dayanışma Derneği, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer ve Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Onur Temel ile sahur yemeğinde  bir araya  geldi.

Rıza Sümer  Başkanlığında Kepez Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri listesi
Yerel

Rıza Sümer Başkanlığında Kepez Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri listesi

Merakla Beklenen Belediye Meclis üyelerinin listesinde sürprizler yaşanmaya devam ediyor , CHP listelerinde Ak partililer ,Ak parti Listelerinde CHP liler yer alıyor ,neticede bu bir hizmet yarışı diyor vatandaşlar. Rıza Sümer Başkanlığında Antalya Kepez Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri listesin dede sürprizler görülüyor

Ak Parti  Kepez  Belediye Başkan Adayı Av.Rıza Sümer  oldu
Yerel

Ak Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Av.Rıza Sümer oldu

31 Mart 2024 pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Ak parti Antalya Kepez Belediye Başkan Adayı Av.Rıza Sümer oldu. Rıza Sümer Kimdir .

Rıza Sümer Ak Parti Antalya Kepez  Belediye Başkan Aday Adayı  Rıza Sümer Kimdir
Yerel

Rıza Sümer Ak Parti Antalya Kepez Belediye Başkan Aday Adayı Rıza Sümer Kimdir

Ak Parti Antalya Eski İl Başkanı Av. Rıza Sümer Kepez Belediye Başkan Adaylığı için Ak Parti Kepez ilçe Başkanlığına müracaatını yaptı

Sandıklı'da Böyle Bayramlaşma görülmedi
Yerel

Sandıklı'da Böyle Bayramlaşma görülmedi

Sandıklı'da Böyle Bayramlaşma görülmedi Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçesinde yapılan bayramlaşmaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.