Afyonkarahisar / Sandıklı

Uluslararası Basın Mensupları Akdağ Tabiat Parkı'nın Büyüleyici Güzelliklerine hayran kaldı

Tanıtım turunun en dikkat çekici duraklarından biri olan Sandıklı'nın doğa harikası olan Akdağ Tabiat Parkı, Fransa, Çin, ABD, Azerbaycan ve Hong Kong gibi ülkelerden gelen gazetecilere ev sahipliği yaptı.

Uluslararası Basın Mensupları Akdağ Tabiat Parkı'nın Büyüleyici Güzelliklerine hayran kaldı

Uluslararası Basın Mensupları Akdağ Tabiat Parkı'nın Büyüleyici Güzelliklerini Keşfetti.
Afyonkarahisar Valiliği himayelerinde, Zafer Kalkınma Ajansı Koordinasyonunda ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) iş birliğiyle 31 Mayıs – 02 Haziran 2024 tarihleri arasında düzenlenen Afyonkarahisar Tanıtım Turu, uluslararası basın mensuplarına unutulmaz anlar yaşattı.
Tanıtım turunun en dikkat çekici duraklarından biri olan Sandıklı'nın doğa harikası olan Akdağ Tabiat Parkı, Fransa, Çin, ABD, Azerbaycan ve Hong Kong gibi ülkelerden gelen gazetecilere ev sahipliği yaptı. Ülkemizde’de önde gelen yayın kuruluşları TRT World, Anadolu Ajansı Global, Demirören Haber Ajansı ve Hürriyet Gazetesi de etkinliğe katılarak Akdağ Tabiat Parkı'nın eşsiz güzelliklerini dünyaya tanıttı.
Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel ve Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş, gazetecilere gösterdikleri sıcak misafirperverlikle öne çıktı. Gazetecileri etkinlikte karşılayan Çengel ve Öztaş, Akdağ Tabiat Parkı'nı birlikte gezerek doğal güzellikleri tanıttılar ve parkın sunduğu manzaralar hakkında bilgi verdiler.
Gazeteciler, Akdağ Tabiat Parkı'nın doğal güzelliklerine hayran kaldıklarını belirtirken, Sandıklı'nın turizm potansiyeline de dikkat çektiler. Bu etkinlik, bölgenin tanıtımına büyük katkı sağlarken, Akdağ Tabiat Parkı'nın uluslararası arenada daha fazla tanınmasına vesile oldu. Misafirperverliğiyle beğeni toplayan Sandıklı, doğası ve tarihi ile uluslararası basın mensuplarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Sandıklı Belediyesinden Yeni Uygulama  ,Vatandaşlar ve Esnaflar Ne diyecek
Yerel

Sandıklı Belediyesinden Yeni Uygulama ,Vatandaşlar ve Esnaflar Ne diyecek

Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Pazartesi Pazarı, ilçemizin önemli bir ticaret merkezi. Vatandaşlarımızın daha rahat alışveriş yapabilmeleri için bu düzenlemeyi hayata geçiriyoruz

Sandıklı  Başkan Mustafa  Çöl ile devam diyor
Yerel

Sandıklı Başkan Mustafa Çöl ile devam diyor

Sandıklı'da, 31 Mart yerel seçimler için Belediye Başkan aday adayları çalışmalarını hızla sürdürürlerken, yapılan tüm anket, kamuoyu yoklamaları ve vatandaşların görüşlerinden deneyimli Başkan Mustafa Çöl ismi ön plana çıkıyor.

Sandıklı Belediye Başkanı Çöl  ustalık için Yeniden aday
Yerel

Sandıklı Belediye Başkanı Çöl ustalık için Yeniden aday

Sandıklı Belediye Başkanı Dr Mustafa Çöl projelerimizi tamamlamak için yeniden aday

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl  Türkiye 1. si olduk…
Yerel

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Türkiye 1. si olduk…

Uluslararası Tarım Fuarına katılan Başkan Çöl : SANDIKLI’mız Dünya Tarımının markası olan Roterdam olacak demiştik...

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl'e !00 .Yıl Ödülü
Yaşam

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl'e !00 .Yıl Ödülü

Yüzüncü Yılda Yüz Başarılı İnsan” temalı ödül töreninde Afyonkarahisar’ın ilçeleri içerisinde en başarılı Belediye Başkanı olarak ödülünü,

Afyonkarahisar Sandıklı 'da Sıcak Asfalt Çalışmaları Hızla devam ediyor
Yerel

Afyonkarahisar Sandıklı 'da Sıcak Asfalt Çalışmaları Hızla devam ediyor

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda, Sandıklı ilçesinde bulunan mahalle ve sokaklarda geniş çaplı bir sıcak asfalt çalışması başlatılmıştı..