Antalya / Kepez

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz ilk İftarı Şehit Ailesi ile yaptı

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ilk sahurunu 1994 yılında şehit olan Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı.

CHP Kepez  Belediye Başkan Adayı  Mesut Kocagöz  ilk İftarı  Şehit Ailesi ile yaptı

KOCAGÖZ, İLK SAHURUNU
ŞEHİT AİLESİYLE YAPTI
Türkiye Ramazan ayının ilk sahurunu yaptı. CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ilk sahurunu 1994 yılında şehit olan Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ayının ilk sahurunu Şehit Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı. Kocagöz’e Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şube Başkanı Mehmet Yurdakul da eşlik etti. Özüren’in ailesine misafir olan Kocagöz,

“1994 yılında Erzurum'da vatani görevini yaparken bölücü terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışma sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Zeynel Özüren’in kıymetli ailesi ile ilk sahurumuzu yaptık. Vatanımızı korumak için göğsünü siper eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyorum. Tuttuğumuz oruçlar ve dualar kabul olsun, hayırlı ramazanlar diliyorum” diye konuştu.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'den Engellilere önem
Yerel

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'den Engellilere önem

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeşil alanlarda tadilat ve peyzaj çalışması başlattı. Tadilat çalışmaları sırasında vatandaşların talepleri de karşılanıyor.

Antalya Teleferik Kazası: Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz Tutuklandı
Yerel

Antalya Teleferik Kazası: Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz Tutuklandı

Antalya Teleferik Kazası'nda hayatını kaybeden 1 kişi ve 17 yaralının ardından Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün de aralarında bulunduğu 5 kişi tutuklandı.

Başkan Muhittin Böcek   ,Mesut Kocagöz 'ün Tutuklanmasından son açıklama yaptı
Yerel

Başkan Muhittin Böcek ,Mesut Kocagöz 'ün Tutuklanmasından son açıklama yaptı

Mesut Başkanımıza uygulanan hukuki yaklaşımın ve hızın ülkede bugüne kadar yaşanan tüm benzer konularda uygulanmamış olması da ayrıca düşündürücüdür. Hukuka karşı saygımız ve sorumluluğumuz nedeni ile konuyu en ince ayrıntısına kadar takip edeceğimizin bilinmesini isterim.

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz  işçi personeline çifte bayram yaşattı
Yerel

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz işçi personeline çifte bayram yaşattı

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz , 2024 yılı ikinci yarı ikramiye ödemelerini Ramazan Bayramı öncesinde yaparak, işçi personeline çifte bayram yaşattı.

Mesut Kocagöz, Kepez Belediyesi Çalışanlarına Bayram Kutladı
Yerel

Mesut Kocagöz, Kepez Belediyesi Çalışanlarına Bayram Kutladı

Mahalli İdareler Seçimi'nden zaferle çıkan yeni başkan Mesut Kocagöz, Kepez Belediye Başkanlığı görevinde ilk bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Mesut Kocagöz, bakın neler söyledi

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz görevi devraldı
Yerel

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz görevi devraldı

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz, görevi Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay'dan devraldı.