KOCAGÖZ, İLK SAHURUNU
ŞEHİT AİLESİYLE YAPTI
Türkiye Ramazan ayının ilk sahurunu yaptı. CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ilk sahurunu 1994 yılında şehit olan Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı.
Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Ramazan ayının ilk sahurunu Şehit Astsubay Zeynel Özüren’in ailesiyle yaptı. Kocagöz’e Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şube Başkanı Mehmet Yurdakul da eşlik etti. Özüren’in ailesine misafir olan Kocagöz,
“1994 yılında Erzurum'da vatani görevini yaparken bölücü terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışma sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Zeynel Özüren’in kıymetli ailesi ile ilk sahurumuzu yaptık. Vatanımızı korumak için göğsünü siper eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyorum. Tuttuğumuz oruçlar ve dualar kabul olsun, hayırlı ramazanlar diliyorum” diye konuştu.
Başkan Kocagöz ve Başkan Güngör, kentlerin gelişimi ve belediyeler arası iş birliği üzerine sohbet etti, ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Kepez Belediyesinin Destek Eğitim Kurs Merkezi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınavda Türkiye birincisi çıkardı. Kepez Belediyesinin Varsak Destek Eğitim Merkezi Öğrencisi Naz Bozkurt, sıfır yanlış yaparak 500 tam puan aldı ve Türkiye birincisi oldu.
Antalya Kepez Belediyesinin, ünlü Kazak ozanı ve atışma geleneğinin ustası Jambıl Jabayev’in ismini verdiği parka, Türk halklarının kadim geleneksel müzik aleti olan çift telli dombranın anıtı dikiliyor.
Kurban Bayramı öncesinde Kepez Belediyesi, çalışanlarının yüzünü güldürdü.
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisinde grubu bulunan siyasi partilerin grup sözcüleri de Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e geçmiş olsun dileklerini iletti
Antalya Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de, Başkan Mesut Kocagöz’ün sevgi mesajı kapsamında ilçeyi çiçeklerle süslüyor.