Antalya / Kepez

Kocagöz Sevgisi Engel Tanımıyor

Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.

Kocagöz Sevgisi Engel Tanımıyor

KOCAGÖZ SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında yaklaşık 3 bin mahalle sakiniyle iftarda buluştu. Şiddetli yağışa rağmen, iftar programına katılarak Kocagöz’e destek olduklarını gösterdiler.

Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.

Yaklaşık 3 bin vatandaşın katıldığı iftar programında bir araya gelen Kocagöz, hem iftarını mahalle sakinleriyle birlikte açtı hem de yemek dağıttı. Kocagöz’e destek vermek için programa katılan binlerce vatandaş, iftar saatinde Antalya genelinde başlayan şiddetli yağışa aldırış etmedi.

SİZ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ, BİZ DÖNÜŞTÜRECEĞİZ

Kocagöz, Kepez'de önce değişim, sonra da dönüşüme imza atacaklarına dikkat çekerken, “Öncelikle sizler Kepez’de değişimi sağlayacaksınız, biz de sizden aldığımız yetki ve güçle dönüşümünü başlatacağız. Hemşehrilerimizle buluşmaya, sorunlarını dinleyip çözümlerimizi anlatmaya devam edeceğiz.

İlçemize kazandıracağımız projelerimizle çocuklarımıza daha yaşanabilir bir Kepez sağlayacağız. Tuttuğumuz oruçlar ve dualar kabul olsun, hayırlı ramazanlar diliyorum " dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'den Engellilere önem
Yerel

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'den Engellilere önem

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeşil alanlarda tadilat ve peyzaj çalışması başlattı. Tadilat çalışmaları sırasında vatandaşların talepleri de karşılanıyor.

Antalya Teleferik Kazası: Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz Tutuklandı
Yerel

Antalya Teleferik Kazası: Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz Tutuklandı

Antalya Teleferik Kazası'nda hayatını kaybeden 1 kişi ve 17 yaralının ardından Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün de aralarında bulunduğu 5 kişi tutuklandı.

Başkan Muhittin Böcek   ,Mesut Kocagöz 'ün Tutuklanmasından son açıklama yaptı
Yerel

Başkan Muhittin Böcek ,Mesut Kocagöz 'ün Tutuklanmasından son açıklama yaptı

Mesut Başkanımıza uygulanan hukuki yaklaşımın ve hızın ülkede bugüne kadar yaşanan tüm benzer konularda uygulanmamış olması da ayrıca düşündürücüdür. Hukuka karşı saygımız ve sorumluluğumuz nedeni ile konuyu en ince ayrıntısına kadar takip edeceğimizin bilinmesini isterim.

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz  işçi personeline çifte bayram yaşattı
Yerel

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz işçi personeline çifte bayram yaşattı

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz , 2024 yılı ikinci yarı ikramiye ödemelerini Ramazan Bayramı öncesinde yaparak, işçi personeline çifte bayram yaşattı.

Mesut Kocagöz, Kepez Belediyesi Çalışanlarına Bayram Kutladı
Yerel

Mesut Kocagöz, Kepez Belediyesi Çalışanlarına Bayram Kutladı

Mahalli İdareler Seçimi'nden zaferle çıkan yeni başkan Mesut Kocagöz, Kepez Belediye Başkanlığı görevinde ilk bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Mesut Kocagöz, bakın neler söyledi

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz görevi devraldı
Yerel

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz görevi devraldı

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz, görevi Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay'dan devraldı.