KOCAGÖZ SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında yaklaşık 3 bin mahalle sakiniyle iftarda buluştu. Şiddetli yağışa rağmen, iftar programına katılarak Kocagöz’e destek olduklarını gösterdiler.
Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.Kepez’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Yenidoğan Kapalı Pazarında mahalle sakinleriyle buluştu.
Yaklaşık 3 bin vatandaşın katıldığı iftar programında bir araya gelen Kocagöz, hem iftarını mahalle sakinleriyle birlikte açtı hem de yemek dağıttı. Kocagöz’e destek vermek için programa katılan binlerce vatandaş, iftar saatinde Antalya genelinde başlayan şiddetli yağışa aldırış etmedi.
SİZ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ, BİZ DÖNÜŞTÜRECEĞİZ
Kocagöz, Kepez'de önce değişim, sonra da dönüşüme imza atacaklarına dikkat çekerken, “Öncelikle sizler Kepez’de değişimi sağlayacaksınız, biz de sizden aldığımız yetki ve güçle dönüşümünü başlatacağız. Hemşehrilerimizle buluşmaya, sorunlarını dinleyip çözümlerimizi anlatmaya devam edeceğiz.
İlçemize kazandıracağımız projelerimizle çocuklarımıza daha yaşanabilir bir Kepez sağlayacağız. Tuttuğumuz oruçlar ve dualar kabul olsun, hayırlı ramazanlar diliyorum " dedi.
Başkan Kocagöz ve Başkan Güngör, kentlerin gelişimi ve belediyeler arası iş birliği üzerine sohbet etti, ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Kepez Belediyesinin Destek Eğitim Kurs Merkezi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınavda Türkiye birincisi çıkardı. Kepez Belediyesinin Varsak Destek Eğitim Merkezi Öğrencisi Naz Bozkurt, sıfır yanlış yaparak 500 tam puan aldı ve Türkiye birincisi oldu.
Antalya Kepez Belediyesinin, ünlü Kazak ozanı ve atışma geleneğinin ustası Jambıl Jabayev’in ismini verdiği parka, Türk halklarının kadim geleneksel müzik aleti olan çift telli dombranın anıtı dikiliyor.
Kurban Bayramı öncesinde Kepez Belediyesi, çalışanlarının yüzünü güldürdü.
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisinde grubu bulunan siyasi partilerin grup sözcüleri de Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e geçmiş olsun dileklerini iletti
Antalya Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de, Başkan Mesut Kocagöz’ün sevgi mesajı kapsamında ilçeyi çiçeklerle süslüyor.