Antalya / Kepez

Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz'den Kentsel Dönüşüm sözü

Kepez’in geleceği için her zaman hemşehrilerinin yanında olacağına vurgu yapan Kocagöz, “Riskli binaların yerine, deprem standartlarına uygun, enerji verimli, yeşil alanları ve sosyal tesisleri olan modern konutlar inşa edilmesi için öncelikle bir Kentsel Dönüşüm Merkezi kuracağız

Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz'den Kentsel Dönüşüm sözü

KOCAGÖZ'DEN KENTSEL DÖNÜŞÜM SÖZÜ
Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Kepez ilçesinin eski ve yıpranmış yapılarını yenileyerek, modern ve güvenli bir yaşam alanı oluşturmak için bir kentsel dönüşüm merkezi kuracaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Kepez’de yaşayan vatandaşların daha güvenli ve konforlu bir çevrede yaşamalarını sağlamak, kent estetiğini geliştirmek ve yaşam standartlarını yükseltmek için Kepez’de kentsel dönüşümü başlatacaklarının müjdesini verdi.

Kepez’in geleceği için her zaman hemşehrilerinin yanında olacağına vurgu yapan Kocagöz, “Riskli binaların yerine, deprem standartlarına uygun, enerji verimli, yeşil alanları ve sosyal tesisleri olan modern konutlar inşa edilmesi için öncelikle bir Kentsel Dönüşüm Merkezi kuracağız. Uzmanlar tarafından yapılacak envanter çalışması neticesinde çalışma başlatılacaktır.

Bu merkezde, vatandaşımızla el ele vererek, Kepezlilerle ortak mutabakat sağlayarak ve aciliyet durumuna göre ilçemizde yüksek riskli binalara öncelik vermek suretiyle kentsel dönüşüm başlatacağız. Bu süreçte, halkımızın görüş ve talepleriyle, ihtiyaçları dikkate alınarak çalışma gerçekleştirilecektir” diye konuştu.

GEÇİM DERDİNE ÇARE

Kocagöz, Kepez’de yaşayan ekonomik olarak dezavantajlı ailelere destek olmayı ve temel ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan, aynı zamanda Kepezli üreticilerin ürünlerini ekonomiye kazandıran Kepez Üretici Dükkanları açacaklarını söyledi. Ekonomik zorluk çeken ailelerin yaşam maliyetlerini azaltmak, onlara daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak sosyal refahlarını artırmak ve Kepezli üreticilerin ürünlerini satarak üreticiye nefes aldırmak amacıyla bu dükkanları hayata geçireceklerini belirten Kocagöz,

“İlçenin farklı bölgelerinde açılacak olan sıcak ve soğuktan etkilenmeyecekleri dükkanlarda, düşük gelirli aileler için uygun fiyatlı gıda, giyim ve diğer temel ihtiyaçlar sunulacak.

Ayrıca, bu marketlerde yerel üreticilerin ve küçük işletmelerin ürünleri teşvik edilmesi için, Kepezli üreticilerin ürünleri satışa sunulacak. Böylece hem Kepezli üretici kazanacak hem de Kepezliler taze ve uygun fiyatlı gıdaya erişecek” dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'den Engellilere önem
Yerel

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'den Engellilere önem

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeşil alanlarda tadilat ve peyzaj çalışması başlattı. Tadilat çalışmaları sırasında vatandaşların talepleri de karşılanıyor.

Antalya Teleferik Kazası: Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz Tutuklandı
Yerel

Antalya Teleferik Kazası: Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz Tutuklandı

Antalya Teleferik Kazası'nda hayatını kaybeden 1 kişi ve 17 yaralının ardından Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün de aralarında bulunduğu 5 kişi tutuklandı.

Başkan Muhittin Böcek   ,Mesut Kocagöz 'ün Tutuklanmasından son açıklama yaptı
Yerel

Başkan Muhittin Böcek ,Mesut Kocagöz 'ün Tutuklanmasından son açıklama yaptı

Mesut Başkanımıza uygulanan hukuki yaklaşımın ve hızın ülkede bugüne kadar yaşanan tüm benzer konularda uygulanmamış olması da ayrıca düşündürücüdür. Hukuka karşı saygımız ve sorumluluğumuz nedeni ile konuyu en ince ayrıntısına kadar takip edeceğimizin bilinmesini isterim.

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz  işçi personeline çifte bayram yaşattı
Yerel

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz işçi personeline çifte bayram yaşattı

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz , 2024 yılı ikinci yarı ikramiye ödemelerini Ramazan Bayramı öncesinde yaparak, işçi personeline çifte bayram yaşattı.

Mesut Kocagöz, Kepez Belediyesi Çalışanlarına Bayram Kutladı
Yerel

Mesut Kocagöz, Kepez Belediyesi Çalışanlarına Bayram Kutladı

Mahalli İdareler Seçimi'nden zaferle çıkan yeni başkan Mesut Kocagöz, Kepez Belediye Başkanlığı görevinde ilk bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Mesut Kocagöz, bakın neler söyledi

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz görevi devraldı
Yerel

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz görevi devraldı

Kepez Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Mesut Kocagöz, görevi Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay'dan devraldı.