Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.
Burdur Amatör Küme'de aldığı başarılı sonuçlar ile Play Off'ta MAKÜSpor'u yenen Bucak Belediyesi Oğuzhanspor BAL'a geri döndü. Bugün yapılan genel kurulla Başkan Hülya Gümüş, Oğuzhanspor'un yeni başkanı oldu.
Oğuzhanspor'da yeni dönem! Oğuzhanspor için Hülya Başkan kolları sıvadı!
Yönetim Kurulu Listesi (Asil)
Hülya Gümüş
Osman İnal
Mustafa Nahit Talay
Ahmet Altuntaş
Hüseyin Türker
Erol Aktaş
Hilmi Oktay
Şuayip Özdaş
Durmuş Yanıkara
Gökhan Altundaş
Emin Çalışkan
Süleyman Duran
Hüsamettin Talay
Hüseyin Tülkay
Celal Korkmaz
Yönetim Kurulu Yedek Liste
Emrah Karagön
Gökhan Topay
Adnan Altınkaynak
Süleyman Şen
Erhan Doğan
Burak Kaplan
Meltem Dikmen
Fetullah Kaplan
Süleyman Top
Hakan Eryiğit
Alptekin Köse
Ali Serhat Can
Bekir Tulunay
Ahmet Demir
Burak Gümüş
Denetim Kurulu Asil Üye
Hüseyin Göktur
Yasin Kaplan
Özcan Duran
Denetim Kurulu Yedek
Osman İnce
Mehmet Duman
Mustafa Coşkuner
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Umut Kaya konseriyle coşkulu bir şekilde kutlandı.