Burdur / Bucak

Bucak'ta coşkulu atmosfer

Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.

Bucak'ta coşkulu atmosfer

Dün akşam Bucak, Euro 2024 heyecanını Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda büyük bir coşkuyla yaşadı. Türkiye ve Çekya arasındaki kritik karşılaşma, saat 22:00'da başladı ve Bucaklı futbolseverler bu heyecanı hep birlikte yaşamak için meydanda toplandı.

BUCAK'TA COŞKULU ATMOSFER

Maçın başlamasıyla birlikte Cumhuriyet Meydanı, adeta bir stadyum atmosferine büründü. Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün de katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, yüzlerce Bucaklı, milli takımımızın yanında olmak için tek yürek oldu. Türkiye'nin her golünde meydanı dolduran kalabalık büyük bir coşku yaşarken, mücadele anlarında ise nefesler tutuldu.

MEYDANDA DEV EKRANDAN HEYECANLA TAKİP ETTİLER

Türkiye Milli Takımı, Çekya karşısında gösterdiği performansla izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Maç boyunca sergilenen üstün mücadele ve azim, Bucaklı taraftarların büyük beğenisini kazandı. Milli takımımızın attığı goller ve kurtardığı pozisyonlar, meydandaki dev ekrandan heyecanla takip edildi.

"MEYDAN HER GOLDE ADETA YERİNDEN OYNADI"

Karşılaşma sonrasında açıklamada bulunan Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, " Bugün, Türkiye A Milli Futbol Takımımız tarih yazdı! Çekya ile oynadığımız zorlu mücadelede 2-1’lik muhteşem bir galibiyet alarak son 16’ya yükseldik! Tüm Bucak halkımızla birlikte Cumhuriyet Meydanı’nda bu tarihi anı izledik ve büyük bir coşku yaşadık. Meydan, milli takımımızın her golünde adeta yerinden oynadı! Bu büyük zaferi birlikte kutladık, sevinç çığlıklarımız meydanı inletti! Bizlerle bu gurur dolu anları paylaşan tüm Bucak halkımıza teşekkür ederiz. " ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur tek yürek oldu
Yaşam

Burdur tek yürek oldu

Burdur'da EURO 2024 heyecanı Nurhan Çiftçibaşı Parkı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.

Bucak'ta Euro 2024 Heyecanı Dev Ekranda izlenecek
Yaşam

Bucak'ta Euro 2024 Heyecanı Dev Ekranda izlenecek

Bucaklılar, Türkiye Milli Takımı'nın Çekya ile yapacağı kritik maç için Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya geliyor. Dev ekranda canlı yayınlanacak maçta milli coşku zirveye taşacak! #bizimçocuklar #BucaktaEuro2024

Tefenni Villas 9 Yaşında
Yaşam

Tefenni Villas 9 Yaşında

2015 Yılında Eko Turizm Konsepti ile açılan Tefenni’nin marka değeri Tefenni Villas açıldığı günden itibaren kendi geliştirerek bölgenin en önemli turizm tesisi olmuştur.

 Türker Öksüz'den teşekkür
Yaşam

Türker Öksüz'den teşekkür

Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...

Burdur'un ürünleri tanıtıldı
Yaşam

Burdur'un ürünleri tanıtıldı

İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde tanıtılan 'Anadoludakiler' projesi, 81 ilin yöresel ürünlerini sergileyerek yerel kalkınmayı destekliyor. Emine Erdoğan ve Bakan Mehmet Fatih Kacır’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Anadolu’nun zengin kültürel mirası ve yerel üretim potansiyeli vurgulandı.

Burdurlular bu karpuzu çok beğeniyor
Yaşam

Burdurlular bu karpuzu çok beğeniyor

Adana'daki aşırı sıcaklar sebebiyle yanan karpuzlar, Aydın'da karpuz hasadını öne çekerken, Aydın karpuzuna olan talebi de artırdı. Ege'nin en kaliteli karpuzları Aydın'dan geliyor.