Burdur / Bucak

Bucak'ta Euro 2024 Heyecanı Dev Ekranda izlenecek

Bucaklılar, Türkiye Milli Takımı'nın Çekya ile yapacağı kritik maç için Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya geliyor. Dev ekranda canlı yayınlanacak maçta milli coşku zirveye taşacak! #bizimçocuklar #BucaktaEuro2024

Bucak'ta Euro 2024 Heyecanı Dev Ekranda izlenecek

Bucak'ta Euro 2024 Heyecanı: Türkiye-Çekya Maçı Dev Ekranda!

Euro 2024 heyecanı tüm hızıyla devam ederken, Bucaklılar da bu büyük coşkuyu Cumhuriyet Meydanı'nda hep birlikte yaşayacak. Türkiye Milli Takımı'nın, Çekya ile yapacağı kritik maç için hazırlıklar tamamlandı. Bu büyük karşılaşma, bugün saat 22:00’da dev ekranda canlı olarak yayınlanacak.

Bucak Belediyesi'nin öncülüğünde düzenlenen bu etkinlikte, tüm Bucak halkı tek yürek olacak ve Milli Takımımızı destekleyecek. Etkinlikte, futbolseverler bir araya gelerek milli coşkuyu birlikte yaşayacaklar.

Unutmayın, bu tür etkinlikler sadece futbol heyecanını değil, aynı zamanda toplumun birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmekte de önemli rol oynar. Haydi Bucak, milli takımımız için tek yürek olalım ve bu heyecanı hep birlikte yaşayalım!

Cumhuriyet Meydanında buluşalım!

Etkinlik sırasında çektiğiniz fotoğraf ve videoları #bizimçocuklar ve #BucaktaEuro2024 etiketleriyle paylaşarak bu coşkuyu sosyal medyada da yayabilirsiniz.

Bucak Belediyesi ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş, tüm Bucak halkını bu özel geceye davet ediyor. Hep birlikte “Bizim Çocuklar”ın zaferine tanıklık etmek için Cumhuriyet Meydanı'nda buluşalım!

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur tek yürek oldu
Yaşam

Burdur tek yürek oldu

Burdur'da EURO 2024 heyecanı Nurhan Çiftçibaşı Parkı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.

Bucak'ta coşkulu atmosfer
Yerel

Bucak'ta coşkulu atmosfer

Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.

Tefenni Villas 9 Yaşında
Yaşam

Tefenni Villas 9 Yaşında

2015 Yılında Eko Turizm Konsepti ile açılan Tefenni’nin marka değeri Tefenni Villas açıldığı günden itibaren kendi geliştirerek bölgenin en önemli turizm tesisi olmuştur.

 Türker Öksüz'den teşekkür
Yaşam

Türker Öksüz'den teşekkür

Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...

Burdur'un ürünleri tanıtıldı
Yaşam

Burdur'un ürünleri tanıtıldı

İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde tanıtılan 'Anadoludakiler' projesi, 81 ilin yöresel ürünlerini sergileyerek yerel kalkınmayı destekliyor. Emine Erdoğan ve Bakan Mehmet Fatih Kacır’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Anadolu’nun zengin kültürel mirası ve yerel üretim potansiyeli vurgulandı.

Burdurlular bu karpuzu çok beğeniyor
Yaşam

Burdurlular bu karpuzu çok beğeniyor

Adana'daki aşırı sıcaklar sebebiyle yanan karpuzlar, Aydın'da karpuz hasadını öne çekerken, Aydın karpuzuna olan talebi de artırdı. Ege'nin en kaliteli karpuzları Aydın'dan geliyor.