Kadınlar 3. Ligi 8. Grup’ta mücadele eden Burdur Gençlik ve Spor Kadın Futbol Takımı ilk maçında rakibi Muğla Atletik Spor maça gelmeyince sahadan 3-0 hükmen galip ayrıldı. Güzel havayı boşa geçirmemek için de kendi aralarında hazırlık maçı yaptı.
Kadınlar 3. Ligi 8. Grup’ta yer alan Burdur Gençlik ve Spor Kadın Futbol Takımı ilk maçında Gazi Atatürk Stadı’nda Muğla Atletik Spor ile karşılaşacaktı. Ancak Muğla Atletik Spor bilinmeyen nedenlerden dolayı maça gelmeyince sahadan 3-0 hükmen galip ayrıldı.
Boş saha ve güzel havayı kaçırmak istemeyen Burdur Gençlik ve Spor ise aralarında hazırlık maçı yaparak günü tamamladı.
Maç hakkında açıklama yapan Burdur Gençlik ve Spor Takım Sorumlusu Altan Zengin, "Sezonun ilk maçını Muğla Atletik Spor ile yapacaktık ama henüz sebebini bilmediğimiz bir nedenden dolayı maça gelemediler. İnşallah kötü bir neden değildir. Seyircimizin önünde hava da güzeldi, tam bir maç havası vardı. Oynamak isterdik açıkçası ama Muğla adına üzgünüz. Biz üç puanı aldığımız için mutluyuz. Maç yapamadık ama burada kendi aramızda hazırlık maçı yapıyoruz. Seyircimiz de gelmiş onları boş çevirmeyelim, kızlarımızı görsünler diye maç yapıyoruz. Haftaya Denizli’ye deplasmana gideceğiz. Kaplanlar Kadın Futbol Takımı ile maçımız olacak. İyi hazırlanıp o maça en iyi şekilde çıkmayı planlıyoruz" dedi.
Burdur’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle kurulan Burdur Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı antrenmanlarına başladı
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.