CHP Burdur Belediye Başkanı adayının Ali Orkun Ercengiz olarak açıklanmasının ardından, CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut açıklamada bulundu.
Başkan Ali Orkun Ercengiz'in adaylığını duyuran Milletvekili İzzet Akbulut yaptığı açıklamada, " Burdur Belediye Başkanı Adayımız Mevcut Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz olmuştur. Tek vücut halinde hep birlikte çalışacağız ve Başkanımızı 3. Kez Burdur Belediye Başkanı yapacağız. Burdur’umuza hayırlı uğurlu olsun. " ifadelerini kullandı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ulu Camide düzenlenen törenle vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Muharrem ayının bereketini paylaşan Başkan Ercengiz, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kayseri'de yaşanan menfur olay hakkında yaptığı açıklamada mülteci ve sığınmacı sorununa dikkat çekti. Ercengiz, çözüm için acil adımlar atılması gerektiğini vurguladı.
Burdur'da su krizi! Su kaynakları tehdit altında. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, su hırsızlığı ile mücadeleye çağrıda bulundu ve halka "Su hırsızlığı yapanı ihbar edin" dedi.
Burdur Belediyesi, su kaynaklarımızı korumak ve adil su kullanımını sağlamak amacıyla kaçak su kullanımıyla mücadelede kararlı adımlar atıyor.
Burdur Belediyesi, Ekrem Kabay Parkı'nda yenileme ve temizlik çalışmalarıyla, duvarlardaki yazıları silerek parkı güzelleştirdi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyeliğine seçildi. İşte diğer encümen üyeleri...