Başkan Ercengiz’in Anneler Günü mesajı
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Başkan Ercengiz mesajı şu şekilde “Sonsuz bir sevginin ve şefkatin timsali olan, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkarmayan annelerimiz; bizleri dünyaya getiren, hayatımız boyunca en büyük destekçimiz olan, yegâne varlıklarımızdır. Ne iş yaparsak yapalım, kaç yaşında olursak olalım doğduğumuz ilk andan itibaren annelerimiz varlığı ve öğrettikleri ile en büyük dayanağımız, en kıymetlimizdir. Kimi zaman arkadaş, kimi zaman sırdaş olan, şefkatiyle yaşamımızı şekillendiren saygı değer annelerimiz en büyük destekçimizdir.
Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzelliklerden yana yol gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri göstermeliyiz. Varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerine büyük katkı sağlayan annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez.
Başta, cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin ve yüreği evlat acısıyla dolu olan tüm şehit annelerinin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyor, saygıyla ellerinden öpüyorum.”
Burdur Valisi Türker Öksüz, Valiliğimiz koordinesinde engelli vatandaşlarımızın istihdamına yönelik hayata geçirilen "Engelsiz İş Atölyesi'nin" açılış programına katıldı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, itfaiye personeli ile iftarda bir araya geldi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Dünya Hayvanları Koruma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Halk Pazarında vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, Ercengiz’e desteklerinin devam edeceğini söyledi.
Başkan Ercengiz, Burdur'un uzun yıllardır beklediği Senir Suyu göl geçişi projesinin artık birkaç ay içerisinde hayata geçirileceğini ifade ederek, "Burdur'umuza hayırlı olsun" dedi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Bozkurt mahallesindeki yapımı devam eden tesisleri incelemede bulundu.