Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bu yıl 9.düzenledikleri Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın tüm paydaşlara katkı sağlayacağına inandığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti ve fuarın Burdur için hayırlı olmasını diledi.
Tarım ve hayvancılığın, Burdur'un önemli ekonomik ve sosyal dinamiklerinden biri olduğunu vurgulayan Başkan Ercengiz, "Bu yıl 9.sunu düzenlediğimiz Tarım ve Hayvancılık Fuarı’mızın tüm paydaşlarına katkı sağlayacağına inanıyor, emeği geçen herkese teşekkür eder Fuarın Burdur’umuza hayırlı olmasını diliyorum…ifadelerini kullanarak fuar fotoğraflarını paylaştı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ulu Camide düzenlenen törenle vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Muharrem ayının bereketini paylaşan Başkan Ercengiz, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kayseri'de yaşanan menfur olay hakkında yaptığı açıklamada mülteci ve sığınmacı sorununa dikkat çekti. Ercengiz, çözüm için acil adımlar atılması gerektiğini vurguladı.
Burdur'da su krizi! Su kaynakları tehdit altında. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, su hırsızlığı ile mücadeleye çağrıda bulundu ve halka "Su hırsızlığı yapanı ihbar edin" dedi.
Burdur Belediyesi, su kaynaklarımızı korumak ve adil su kullanımını sağlamak amacıyla kaçak su kullanımıyla mücadelede kararlı adımlar atıyor.
Burdur Belediyesi, Ekrem Kabay Parkı'nda yenileme ve temizlik çalışmalarıyla, duvarlardaki yazıları silerek parkı güzelleştirdi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyeliğine seçildi. İşte diğer encümen üyeleri...