Antalya / Konyaaltı

Vatandaşlar Ücetsiz kurban Kesiminden memnun

ÜCRETSİZ KESİM MEMNUNİYETİ Konyaaltı Belediyesi Kurban Bayramı’nda Altınkum, Liman ve Siteler mahallelerinde oluşturduğu kurban kesim alanlarında ücretsiz kurban kesimi hizmeti veriyor.

Vatandaşlar  Ücetsiz kurban Kesiminden memnun

ÜCRETSİZ KESİM MEMNUNİYETİ
Konyaaltı Belediyesi Kurban Bayramı’nda Altınkum, Liman ve Siteler mahallelerinde oluşturduğu kurban kesim alanlarında ücretsiz kurban kesimi hizmeti veriyor.
Konyaaltı Belediyesi, Kurban Bayramı’nda kurban kesecek vatandaşlar için Altınkum, Liman ve Siteler mahallelerinde kurban kesim noktası oluşturdu.

Siteler ve Liman mahallelerinde bulunan kapalı pazar yerlerinde küçükbaş hayvanların kesimi yapılırken, Altınkum kapalı pazar yerinde ise büyükbaş hayvanların kesimi yapıldı. Kurban Bayramı öncesinde online olarak randevu verilen vatandaşların kurban kesim işlemleri, hijyen kurallarına da dikkat edilerek sırasıyla gerçekleştirildi.

KURBAN KESİMİ ÜCRETSİZ

Vatandaşların her konuda yanlarında olmak istediklerini ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, ‘‘Özellikle ekonomik koşulların ağırlaştığı bu dönemde ücretsiz kurban kesim hizmetimizin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Vatandaşlarımızdan aldığımız geri dönüşlerden de bu hizmetten memnun olduklarını görüyoruz.

3 noktada oluşturduğumuz kesim alanlarında uzman kasaplarımız eşliğinde hijyenik bir ortamda kesim işlemlerini gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın memnuniyeti için hizmet eden bütün çalışanlarımıza teşekkür ediyor, bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyorum’’ dedi.

VATANDAŞ MEMNUN

Konyaaltı Belediyesi’nin verdiği kurban kesim hizmetinden yararlanan ve çok memnun olduğunu ifade eden Metin Hayli, ‘’Geçtiğimiz yıl da aynı hizmeti aldık ve bu bayramda yine buradayız. Konyaaltı Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Doğma büyüme Uncalı Mahallesi’nde yaşadığını belirten Mustafa Kuşçuoğlu ise, ‘’Bizim kurban kesim konusunda belediyeden iki türlü talebimiz vardır; bir tanesi hijyen, diğeri de islami usullere göre kesim yapılması. Çok şükür bize bunları sağladılar. Mutluyuz, memnunuz.

Herkesin bayramını kutluyorum. Belediye Başkanımız Cem Kotan’a da bize böyle bir imkan sağladığı için buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinin yolunun açık olmasını ve başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

İşte Hizmet Bu ; Muhtar Tekin Korucu Ve Azaları  Kurban Kesen ve Kesemeyenlerin Dualarını aldı.
Yaşam

İşte Hizmet Bu ; Muhtar Tekin Korucu Ve Azaları Kurban Kesen ve Kesemeyenlerin Dualarını aldı.

Antalya ili Korkuteli ilçesi Aşağı Pazar mahalle muhtarı Tekin Korucu ve azaları kurban kesemeyen ailelere kurban payı ulaştırmak için hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu

Bucak Hayrat Yardım Kenya'ya gidiyor
Yerel

Bucak Hayrat Yardım Kenya'ya gidiyor

Yaklaşan kurban bayramı öncesi ihtiyaç sahipleri için kurban vekâleti toplayan Hayrat Yardım Bucak temsilciliği Kenya’ya gitmek üzere halkımızdan yapacağı kurban bağışlarını bekliyor.

Bucak'ta Kokoş Baby Kids hizmetinizde! Bayram İçin Minikleri Bekliyor
Yaşam

Bucak'ta Kokoş Baby Kids hizmetinizde! Bayram İçin Minikleri Bekliyor

Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet vermekte olan Kokoş Baby Kids, bayrama özel en güzel ürünlerle miniklerinizi hazırlamanız için sizi bekliyor.

Türkiye'de Kurbanlık Fiyatlarındaki Artış Dikkat Çekiyor: Fiyatlar Yükseldi
Yerel

Türkiye'de Kurbanlık Fiyatlarındaki Artış Dikkat Çekiyor: Fiyatlar Yükseldi

2024 Kurban Bayramı'nda keseceğiniz kurbanlığın fiyatını merak ediyor musunuz? Dana, koç, koyun ve keçi fiyatları ne kadar oldu? Büyükşehirlerde kurban fiyatları daha yüksek! İstanbul, Ankara ve İzmir'de kurbanlık fiyatları ne kadar?

Bayramın son gününde rekor
Yerel

Bayramın son gününde rekor

Antalya, Burdur ve Isparta'da 9 günlük Kurban Bayramı tatiliyle birlikte artan ziyaretçi akını, elektrik tüketiminde rekor seviyelere ulaşmasına neden oldu.

Acemi kasaplar Burdur'da iş başında
Yerel

Acemi kasaplar Burdur'da iş başında

Burdur'da bayram namazından sonra kurban kesiminde yaralananlar hastaneleri doldurdu. Detaylar haberimizde...