Antalya / Korkuteli

İşte Hizmet Bu ; Muhtar Tekin Korucu Ve Azaları Kurban Kesen ve Kesemeyenlerin Dualarını aldı.

Antalya ili Korkuteli ilçesi Aşağı Pazar mahalle muhtarı Tekin Korucu ve azaları kurban kesemeyen ailelere kurban payı ulaştırmak için hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu

İşte Hizmet Bu ; Muhtar Tekin Korucu Ve Azaları  Kurban Kesen ve Kesemeyenlerin Dualarını aldı.

MUHTAR KORUCU, HAYIRSEVERLERLE İHTİYAÇ SAHİPLERİ ARASINDA KÖPRÜ OLDU
Antalya ili Korkuteli ilçesi Aşağı Pazar mahalle muhtarı Tekin Korucu ve azaları, Kurban bayramında çok güzel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Korucu, kurban kesemeyen ailelere kurban payı ulaştırmak için hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu
Aşağıpazar Mahalle Muhtarlığında yapılan etkinlikte birinci gün 73 aileye, ikinci gün 62 aileye( ihtiyaç sahibi) kurban payı ikram edildi.
Aşağıpazar mahallesinin büyük olması ihtiyaç sahiplerinin mahalleli tarafından tam olarak tespit edilemediğinden muhtarlığın bu çalışması hayırseverler tarafından takdir edildi. Muhtarlıkta klima olmasından dolayı kurban paylarının hijyenik bir ortamda ikram edildiği söyleyen Mahalle Muhtarı Tekin Korucu, keşke elimizden daha fazla bir şeyler gelse dedi. Korucu, Filistin’deki kardeşlerimize kurban payı ulaştıramamanın derin hüznünü yaşarken, Tüm Müslüman Ülkelerimizin Mübarek kurban bayramını kutluyorum! Kurban payını muhtarlığımıza ulaştıran tüm hayırseverlerimize ben ve azalarım adına Teşekkür ediyorum dedi. Adem Durmaz Korkuteli Gündem 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Vatandaşlar  Ücetsiz kurban Kesiminden memnun
Yerel

Vatandaşlar Ücetsiz kurban Kesiminden memnun

ÜCRETSİZ KESİM MEMNUNİYETİ Konyaaltı Belediyesi Kurban Bayramı’nda Altınkum, Liman ve Siteler mahallelerinde oluşturduğu kurban kesim alanlarında ücretsiz kurban kesimi hizmeti veriyor.

Bucak Hayrat Yardım Kenya'ya gidiyor
Yerel

Bucak Hayrat Yardım Kenya'ya gidiyor

Yaklaşan kurban bayramı öncesi ihtiyaç sahipleri için kurban vekâleti toplayan Hayrat Yardım Bucak temsilciliği Kenya’ya gitmek üzere halkımızdan yapacağı kurban bağışlarını bekliyor.

Bucak'ta Kokoş Baby Kids hizmetinizde! Bayram İçin Minikleri Bekliyor
Yaşam

Bucak'ta Kokoş Baby Kids hizmetinizde! Bayram İçin Minikleri Bekliyor

Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet vermekte olan Kokoş Baby Kids, bayrama özel en güzel ürünlerle miniklerinizi hazırlamanız için sizi bekliyor.

Türkiye'de Kurbanlık Fiyatlarındaki Artış Dikkat Çekiyor: Fiyatlar Yükseldi
Yerel

Türkiye'de Kurbanlık Fiyatlarındaki Artış Dikkat Çekiyor: Fiyatlar Yükseldi

2024 Kurban Bayramı'nda keseceğiniz kurbanlığın fiyatını merak ediyor musunuz? Dana, koç, koyun ve keçi fiyatları ne kadar oldu? Büyükşehirlerde kurban fiyatları daha yüksek! İstanbul, Ankara ve İzmir'de kurbanlık fiyatları ne kadar?

Bayramın son gününde rekor
Yerel

Bayramın son gününde rekor

Antalya, Burdur ve Isparta'da 9 günlük Kurban Bayramı tatiliyle birlikte artan ziyaretçi akını, elektrik tüketiminde rekor seviyelere ulaşmasına neden oldu.

Acemi kasaplar Burdur'da iş başında
Yerel

Acemi kasaplar Burdur'da iş başında

Burdur'da bayram namazından sonra kurban kesiminde yaralananlar hastaneleri doldurdu. Detaylar haberimizde...