Burdur'un Bucak ilçesinde Seydiköy Muhtarı seçimi ile Mehmet Sezgin, köyün yeni muhtarı oldu.
Emekli öğretmen Mehmet Sezgin, Seydiköy için çıktığı muhtarlık seçiminde sandıktan aldığı oy ile Seydiköy'ün yeni muhtarı oldu.
Muhtarlığı kazanan Mehmet Sezgin yaptığı açıklamada, " Köy ahalisinin teveccühü ile köyümüze hizmet etmek için muhtar olarak seçildik. Bizi destekleyen azalarımız Emin Topay , Makasçı Ahmet Atila , Mercan Öztürk , Mustafa Sayın’a, akrabalarımıza ve tüm köylülerimize sonsuz teşekkürler. " ifadelerini kullandı.
Burdur il Özel İdaresi tarafından Bucak ilçesi Seydiköy köyünde 3000 metrekare kilit parke çalışması tamamlandı. Çalışmayla köyün ana caddesi yenilendi.
Burdur'un Bucak ilçesinde göreve başladığı günden bu yana okul ziyaretlerini sürdüren İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu, köy yaşam merkezini ziyaret etti.
İYİ Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Safa Sönmez Seydiköy'de vatandaşın evine konuk olarak, çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
Antalya ili Korkuteli ilçesi Aşağı Pazar mahalle muhtarı Tekin Korucu ve azaları kurban kesemeyen ailelere kurban payı ulaştırmak için hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu
Burdur Valisi Türker Öksüz, Muhtarların talep ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Detaylar burada...
Konyaaltı Belediyesi, ilçedeki hayvan yetiştiricilerine ücretsiz ilaçlama hizmeti sunarak hayvan refahına katkıda bulunuyor. Detaylar haberimizde...