Burdur Valisi Türker Öksüz, Muhtarların talep ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor.
İl Özel İdaresinde başkanlık ettiği İl Encümeni Toplantısı sonrası muhtarları kabul eden Vali Öksüz, Azaları ile birlikte Yeşilova Gençali Köyü Muhtarı Bayram Karagöz ile aza Şerafettin Özdemir, Tefenni Bayramlar Köyü Muhtarı Murat Şengün, Karamanlı Bademli Köyü Muhtarı İbrahim Özsoy, Merkez Bozlar Köyü Muhtarı Fikret Arslan ve azası Hidayet Erdem ile görüşerek talep ve sorunlarını dinledi.
Vali Öksüz'ün Muhtarlarla yaptığı görüşmede İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, İl Özel İdare Birim Müdürleri ve personel yer aldı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti. Ziyaretlerde şehitler anıldı, gazilere şükranlar sunuldu.
Kemer Kaymakam V. Zeynep Demir, Vali Türker Öksüz'ü ziyaret ederek "Kadınlar Üretiyor Özel İdare Destekliyor" projesi kapsamında üretilen çilek reçelini takdim etti. #Burdur #Kemer #KadınÜreticiler #Tarım #Çilek #Reçel #TürkerÖksüz #ZeynepDemir
Sagalassos Antik Kenti'nin Kazı Başkanı Doç. Dr. Peter Talloen ve ekibi, Burdur Valisi Türker Öksüz'ü ziyaret ederek antik kentte devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. #Sagalassos #AntikKent #Kazılar #UNESCO #Burdur #TürkerÖksüz #PeterTalloen
Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...