Karamanlı Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla yapmış olduğu projelere bir yenisini daha ekledi.
Kaymakamlık ile işbirliği içerisinde yapılan ve ilçede eksikliği hissedilen Fitness ve Bilek Güreşi Salonunun açılışı yapıldı. Açılışa Karamanlı Kaymakamı Ahmet AYKAÇ, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih SELİMOĞLU, Ak Parti Karamanlı İlçe Başkanı İsmail Çalışkan,İl Genel Meclis Üyesi İsmail Akkaya ,Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ören, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muharrem Erkil , kurum amirleri ve vatandaşlar katılım sağladı.
İlçede sosyal aktivite ve gençlerin kaliteli vakit geçirmesine yardımcı olacak Fitness Salonununda farklı yaş gruplarına uygun çeşitli spor aletleri bulunuyor.
Açılış konuşmasında ilçeye güzel bir spor kompleksi kazandırdıklarını ifade eden Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ‘’ Fitness ve Bilek Güreşi Salonumuzun İlçemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu salonu ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımız bugünü bekliyordu’’ dedi
Kadınların taleplerini de göz ardı etmeyen Başkan Selimoğlu yakın zamanda reformer pilates salonunun açılabileceğinin sinyalini verdi.
Açılışta konuşma yapan Karamanlı Kaymakamı Ahmet Aykaç ‘’Yediden yetmişe herkesin faydalanabileceği bir tesis olmasını umuyoruz ilçemize hayırlı olsun ‘’ dedi.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla öne çıkan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara sunduğu hizmetlerle takdir topluyor. Başkan Selimoğlu'nun liderliğinde Karamanlı Belediyesi, sağlık sorunları ve ulaşım zorlukları yaşayan vatandaşlara hastanelere ulaşım desteği sağlıyor. Ayrıca engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye ve yatak hizmeti de sunuluyor. Detaylar için tıklayın!
Karesi Belediyesi, "insan odaklı, sosyal belediyecilik" çalışmalarıyla örnek olmaya devam ediyor.
Antalyaspor, Al Khor ile yaptığı hazırlık maçında 2-1 mağlup oldu. Teknik Direktör Alex de Souza, yeni sezonda mücadeleci bir takım kurmayı hedeflediklerini söyledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Bucak'ta çocuklar ve gençler için GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları'na kayıtlar başladı! Birçok branşta ücretsiz eğitimler için 1 Temmuz'a kadar başvurun! E-Devlet üzerinden kolayca kayıt olun. Ayrıntılar için tıklayın!
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.