Sosyal belediyecilik anlayışıyla öne çıkan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara sunduğu hizmetlerle takdir topluyor. Başkan Selimoğlu'nun liderliğinde Karamanlı Belediyesi, sağlık sorunları ve ulaşım zorlukları yaşayan vatandaşlara hastanelere ulaşım desteği sağlıyor. Ayrıca engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye ve yatak hizmeti de sunuluyor.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla birçok projeye imza atan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu
Hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara yapmış olduğu hizmetlerle de büyük takdir topluyor.
Karamanlı Belediyesi yediden yetmişe tüm vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.
Başkan Selimoğlu Karamanlı Belediyesi olarak sağlık problemleri olan ve ulaşımda güçlük çeken vatandaşların hastanelere nakli konusunda yardımcı olduklarını belirtti.
Ayrıca yürüme güçlüğü çeken ve engelli raporu olan ve rahatsızlığı sebebiyle elektrikli yatağa ihtiyacı olan vatandaşlara da tekerlekli sandalye ve yatak hizmeti verildiğini söyleyerek ‘’Her vatandaşımızın yanındayız’’ dedi.
Karamanlı Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla yapmış olduğu projelere bir yenisini daha ekledi.
Karesi Belediyesi, "insan odaklı, sosyal belediyecilik" çalışmalarıyla örnek olmaya devam ediyor.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediyesi, eski belediye başkanı Ahmet Avcıoğlu'nun adını bir cevizliğe vererek anısını yaşatıyor. Başkan Avcıoğlu'nun hizmetlerini ve vefatını onurlandırmak için "Ahmet Avcıoğlu Cevizliği" projesi hayata geçirildi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçeye sevindirecek büyük bir yatırımın müjdesini verdi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla bir bağış kampanyası başlattı.