Karamanlı Belediyesi Bağış Kampanyası Başladı
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla bir bağış kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında toplanacak bağışlar, Karamanlı Belediye Başkanlığı'nın Halk Bankası'ndaki hesabına yatırılacak. Başkan Selimoğlu, kampanyaya destek veren tüm vatandaşlara teşekkür ederek, suyun yaşam için hayati önem taşıdığını ve bu kampanyanın toplumun sağlığı ve refahı için büyük bir adım olduğunu vurguladı. Bağış yapmak isteyenler, Halk Bankası'ndaki belirtilen hesaba katkı sağlayarak kampanyaya destek olabilecekler.
Başkan Selimoğlu: HESAP ADI : ''Karamanlı Belediye Başkanlığı BANKA : Halk Bankası Bağış Sonrası Yayın içim lütfen 0 543 599 15 15 nolu hesabı bilgilendiriniz'' ifadelerini sosyal medya hesaplarında paylaşarak duyurdu.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Kaymakam Ahmet Aykaç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yani görevinin hayırlı olmasını diledi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ve tartışmalara cevap verdi. Başkan Selimoğlu'nun açıklamaları ve ifadeleri hakkında detaylı bilgi haberimizde...
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Burdur'un Karamanlı ilçesinde yol yapım çalışmaları devam ediyor.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla yol yapım çalışmalarında son 2 sokak kaldığını bildirdi.