Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Kaymakam Ahmet Aykaç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yani görevinin hayırlı olmasını diledi.
Başkan Selimoğlu ziyaretin ardından bir fotoğraf paylaşarak; "Kaymakamımız Sn. Ahmet AYKAÇ’ı Ak Parti İlçe Başkanımız Sn. İsmail ÇALIŞKAN, İl Genel Meclis Üyemiz Sn. İsmail AKKAYA ve Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Abdurrahman ÖREN ile birlikte Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk." ifadelerini kullandı.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla bir bağış kampanyası başlattı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ve tartışmalara cevap verdi. Başkan Selimoğlu'nun açıklamaları ve ifadeleri hakkında detaylı bilgi haberimizde...
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Burdur'un Karamanlı ilçesinde yol yapım çalışmaları devam ediyor.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla yol yapım çalışmalarında son 2 sokak kaldığını bildirdi.