Burdur'un Bucak ilçesinde Fatih mahallesinde düzenlenen iftar yemeği vatandaşı bir araya getirdi.
Bucaklı vatandaşlar Fatih Mahallesi Sosyal Tesisi ve Taziye evinde iftar yemeği dolayısıyla bir araya gelerek hep birlikte iftar yaptılar. İftar yemeği ardından sohbet ederek güzel bir akşam geçiren vatandaşlar, keyifli bir akşam ve iftar geçirdiklerini ifade ettiler.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal; ''Kent genelinde yaptığımız sosyal tesis ve taziye evlerimiz vatandaşlarımızın her anında hep yanında. Fatih Mahallesi Sosyal Tesisi ve Taziye evimizde gençlerimiz iftar yemeğinde buluştu. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul buyursun.'' dedi.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.