Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
21. Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, mazbatasını aldıktan sonra Cumhuriyet Caddesinde esnaf ziyaretleri yaptıktan sonra devir teslim töreni için Bucak Belediyesine geldi.
20. Başkan Emrullah Ünal tarafından makam odasında karşılanan Başkan Hülya Gümüş, çiçek takdimleri ve açıklamaların ardından dua edilmesinin akabinde görevi teslim aldı.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, Söke'de bulunan kağıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla itfaiye ekiplerini bölgeye gönderdi.
Bucak Belediyesi, Kikez mevkiindeki yeni içme suyu sondajı ile ilçenin su sorununa kalıcı çözüm bulmak için var gücüyle çalışıyor. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ile ilgili olarak kura çekimine dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar burada...