Bucak Halkı, Cumhuriyet Meydanında Bir Araya Geliyor!
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bu önemli etkinlik için hazırlıklar son hızla devam ediyor. Saat 13:00'te Lukoil önünde buluşarak başlayacak olan yürüyüş, birlik ve beraberlik içinde Belediye Önü'ne doğru devam edecek.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Adayı ve Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal; ''30 MART’TA CUMHURİYET MEYDANINDA BULUŞUYORUZ!
30 Mart Cumartesi günü Cumhuriyet Meydanında Saat: 14:00’da gerçekleştireceğimiz “Bucak Mitingi”ne TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.
Not: Lukoil önünde saat 13:00’da toplanarak siz Kıymetli Hemşerilerimle birlikte Belediye Önüne doğru yürüyoruz.'' ifadelerini kullanarak sosyal medya paylaşımında duyurdu.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.