Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Geçmişte gerçekleştirdikleri sayısız eser ve başarılarla şehre kalıcı izler bırakan ekip, bu başarıların en büyüğünün aralarındaki muhabbet, güven ve umut olduğunu vurguladı. Beş yıl boyunca Bucak'ta yazdıkları başarı hikayesine yeni sayfalar eklemenin heyecanını taşıyan çalışma arkadaşları, bu özel iftar programında birbirleriyle bolca muhabbet ettiler.
İftar yemeğinden sonra, gelecekte yapılacak olan projeler ve hizmetler üzerine de görüş alışverişinde bulunuldu. Birlik ve beraberlik içinde geçen iftar programı, ekip ruhunun ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal bu özel anları sosyal medya hesaplarından'' Çalışma Arkadaşlarımla İftar Programı
Biz bu şehre, insanımıza çalışma arkadaşlarımla birlikte 5 yıl aralıksız hizmet etme, sayısız eser bırakma şerefine nail olduk. O eserlerin en büyüğü, o hizmetlerin en güzeli aramızdaki muhabbettir, güvendir, umuttur. Bucak’ta 5 yıl boyunca yazdığımız büyük başarı hikayesine şimdi hep birlikte yenilerini ekleme zamanı.'' ifadelerini kullanarak paylaştı.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.