Bucak Belediye Başkanı ve aynı zamanda Ak Parti Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal seçim çalışmalarına devam ederken sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla beş yılda Bucak'a kazandırdıkları ve gelecek dönemde kazandıracaklarını paylaştı.
31 Mart yerel seçimler öncesi paylaşımlarına ve çalışmalarına devam eden Emrullah Ünal; "Her gittiğimiz yerde destekleri ile gücümüze üç katan tüm güzel yürekli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Çok çalıştık, yine çalışacağız. Engelleri aştık, yine aşacağız. Birlikte başardık, yine başaracağız." dedi.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.