Burdur'un Bucak ilçesinde Çavuşlar Mahallesi'nde Hüseyin Erdaş, güven tazeledi. Mahallenin sevilen muhtarı yüksek oyla yeniden seçildi.
Geçen dönem çalışmalarıyla vatandaşların beğenisini kazanan Muhtar Hüseyin Erdaş, mahallesinde güven tazeleyerek tekrardan Çavuşlar Mahallesi muhtarı oldu.
Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından açıklamada bulunan Çavuşlar Mahallesi muhtarı Hüseyin Erdaş, " Allah'ın izniyle mahalle sakinlerimizin teveccühü ile mahallemize bir dönem daha muhtar seçildik. Tüm mahalle sakinlerime teşekkür ederim." diyerek tekrar muhtar oluşunu duyurdu.
710 Hüseyin Erdaş
113 Nail Durmaz
23 Süleyman Acar
Burdur Bucak'ta Çavuşlar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Erdaş, altyapı çalışmalarının tamamlandığını ve sıcak asfalt uygulamasının bu hafta içinde yapılacağını duyurdu.
Burdur'un Bucak ilçesi Çavuşlar Mahallesinin alt yapı çalışması tamamlanan sokakları kilit parke taşı ile güzelleşiyor.
Burdur İli Bucak İlçesi Çavuşlar Mahallesi'nde taş duvar çalışması yapılıyor.
Antalya ili Korkuteli ilçesi Aşağı Pazar mahalle muhtarı Tekin Korucu ve azaları kurban kesemeyen ailelere kurban payı ulaştırmak için hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu
Burdur Valisi Türker Öksüz, Muhtarların talep ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Detaylar burada...
Konyaaltı Belediyesi, ilçedeki hayvan yetiştiricilerine ücretsiz ilaçlama hizmeti sunarak hayvan refahına katkıda bulunuyor. Detaylar haberimizde...