Bucak'ta yerel seçim heyecanı dört bir yanda hissedilmeye devam ediyor. Bucak Belediye Başkanı ve aynı zamanda Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal kurum ziyaretlerin kaldığı yerden devam ediyor. Bucak'ta bulunan kurumları ziyaret edip sohbet eden Başkan Ünal kurum çalışanlarıyla bir araya gelerek sohbet etti.
Sevgi Ekmeye, Sevgi Biçmeye Devam Edeceğiz!
Başkan Ünal; "Her sokakta, her konutta, her binada, her işyerinde, her kurum ve kuruluşta samimiyet, her dilde muhabbet var. Sevgi ekmeye, sevgi biçmeye devam edeceğiz." dedi.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.