Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal güzel haberi duyurdu. Vatandaşın o sorunu ortadan kalktı.
Altınkent Konutları Aydınlatma Sorununu Çözüldü!
Altınkent konutlarının girişinde bulunan aydınlatma eksiği sorunu yapılan çalışma sonucu çözülerek ortadan kaldırıldı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal; ''Altınkent konutlarının girişindeki aydınlatma sorununu güneş enerji panelli sokak lambaları ile giderdik'' sözleriyle problemin ortadan kaldırıldığını duyurdu.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.