Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı proje videosu ile Bucak'a 5 yılda kazandırdıklarını gözler önüne serdi.
Yayınlanan videoda 5 yıllık sürede yapılan çalışmalar, tamamlanan projeler yer aldı. Ayrıca videoda göz çarpan bir diğer görüntü ise Emrullah Ünal'ın Bucaklı vatandaşlarla olan samimi görüntüleri oldu.
Bucak Belediye Başkanı ve aynı zamanda Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal sosyal medya hesabından paylaştığı videoya; ''Ne yaptıysak birlikte yaptık, birlikte başardık. Yine birlikte başaracağız.'' notunu düştü.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.