Antalya / Elmalı

Elmalı Belediye Başkanı Öztürk Güreş Ağası Çetin'i İtalya Verona Mermer Fuarında Yalnız Bırakmadı

Burdur ili Bucak İlçesi Organize Bölgesinde Faaliyet gösteren Çetin Mermer İtalya Verona'da Uluslararası Mermer Fuarı’na katıldı.

Elmalı Belediye Başkanı Öztürk Güreş Ağası Çetin'i  İtalya Verona  Mermer Fuarında  Yalnız Bırakmadı

Bucak Organize Bölgesinde Faaliyet gösteren 671. ve 672. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Ağası Hakan Çetin'in sahibi olduğu Çetin Mermer İtalya Verona’da 26 - 29 Eylül tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en eski ve en büyük Uluslararası Mermer Fuarı’na katıldı. 

Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim , Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ve  Elmalı Belediye Başkan Yardımcısı  Hasan Aydın  İtalya Verona'da Uluslararası Mermer Fuarı’nda

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk " Kırkpınar Ağamız Seyfettin Selim ve Belediye Başkan Yardımcımız Hasan Aydın ile birlikte İtalya Verona’da 26 - 29 Eylül tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en eski ve en büyük Uluslararası Mermer Fuarı’nda 671. ve 672. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Ağamız Hakan Çetin'in sahibi olduğu Çetin Mermer standını ziyaret ettik.Ülkemizi ve Antalya'mızı Uluslararası platformlarda başarıyla temsil ederek bizleri gururlandıran Çetin Mermer Firmasını ve Hakan Çetin'i gönülden tebrik ediyorum" dedi .

Elmalı Belediye Başkanı Öztürk Güreş Ağası Çetin'i  İtalya Verona  Mermer Fuarında  Yalnız Bırakmadı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan Kim Oldu ,Elmalı Güreş ağası kim oldu
Spor

671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan Kim Oldu ,Elmalı Güreş ağası kim oldu

Ağalık ihalesini geçen yılın Elmalı güreş ağası Hakan Çetin 14 milyon 7 bin TL’ye tekrar aldı.671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri başpehlivanlığını final mücadelesinde Osman Kan’ı yenen Ali Gürbüz kazandı.

Elmalı Güreşleri  devam ediyor işte Çeyrek Finalistler
Spor

Elmalı Güreşleri devam ediyor işte Çeyrek Finalistler

Türk’ün İlk Er Meydanı’nda 671. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri başladı.

Tarihi geleneksel 671.  Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Dualarla Başladı.
Spor

Tarihi geleneksel 671. Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Dualarla Başladı.

Tarihimizin en eski güreş organizasyonu 671. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri efsane Başpehlivan merhum Recep Gürbüz'ün kabir ziyaretinin ardından Türk'ün İlk Er Meydanı Elmalı Güreş Sahasında kurbanların kesilmesi, duaların yapılması ile başladı.

Elmalı Belediyesi'nden Üniversite Öğrencilerine Burs Kararı
Yaşam

Elmalı Belediyesi'nden Üniversite Öğrencilerine Burs Kararı

Antalya Elmalı Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ün Başkanlığında yapıldı . 4 Yıllık Üniversitelerde Öğrenim Gören Öğrencilere Eğitim Destek Kararı alındı. işte detaylar

Okullar Açılıyor  Elmalı Belediyesi  Dar Gelirli Ailelere Destek Oluyor! İşte Şartları
Yerel

Okullar Açılıyor Elmalı Belediyesi Dar Gelirli Ailelere Destek Oluyor! İşte Şartları

Elmalı Belediyesi 2023-2024 Eğitim-Öğretim döneminde ekonomik olarak dezavantajlı ilk, orta ve lise öğrencilerimize destek sağlıyor..

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk IYI Parti Kurmaylarını Ağırladı
Yerel

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk IYI Parti Kurmaylarını Ağırladı

Başkan Halil Öztürk Elmalı İlçesini Ziyaret eden İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Burak Akburak, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ekibini Belediyede Ağırladı