Burdur'un Çeltikçi ilçesinde güzel bir buluşma gerçekleşti. Belediye Başkanı Ramazan Ezin, mevlüt yemeği düzenleyerek ilçe halkını bir araya getirdi.
31 Mart 2024 yerel seçimlerinde MHP'nin adayı olarak seçime giren ve 712 oy alarak Çeltikçi Belediye Başkanı seçilen Ramazan Ezin, bu mevlüt yemeği ile ilçe halkına teşekkür etmek ve birlik beraberlik mesajı verdi.
Başkan Ezin yaptığı konuşmada, " Çeltikçi Halkımızın teveccühü ile belediye başkanı seçildik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Bugün de mevlüt yemeğimizde birlik beraberlik içerisinde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu güzel atmosferde bir araya gelmek bizleri mutlu etti. Bundan sonra da her fırsatta halkımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Çeltikçi'nin kalkınması için hep birlikte çalışacağız." ifadelerini kullandı.
Mevlüt yemeğine, Çeltikçi halkı, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Yemek, dualar ve sohbetlerle sona erdi.
Burdur Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu Burdur Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin'i ziyaret etti.
Burdur Çeltikçi'de yapılan yerel seçimler sonrasında seçilen MHP'li belediye başkanı Ramazan Ezin, bugün Bucak Adliye Sarayında mazbatasını aldı.
MHP Çeltikçi Belediye Başkan Adayı Ramazan Ezin, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında projelerini açıklıyor.
MHP Çeltikçi Belediye Başkan Adayı Ramazan Ezin, seçim çalışmaları kapsamında projelerini açıklıyor. Ezin'in projeleri arasında kadın girişimciler ve yarım kalan Kur-an kursu inşaatı yer alıyor.
Ramazan Ezin'in projeleri arasında gerçekleşmeyen TOKİ projesi ve GES projesi yer alıyor.
MHP Çeltikçi Belediye Başkan Adayı Ramazan Ezin, seçim çalışmaları kapsamında projelerini açıklıyor.