Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediyesi, eski belediye başkanı Ahmet Avcıoğlu'nun adını bir cevizliğe vererek anısını yaşatıyor. Başkan Avcıoğlu'nun hizmetlerini ve vefatını onurlandırmak için "Ahmet Avcıoğlu Cevizliği" projesi hayata geçirildi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçeye sevindirecek büyük bir yatırımın müjdesini verdi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla bir bağış kampanyası başlattı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Yeşilova yolu üzerinde bulunan tarihi Su Değirmeni'nin yenilenerek dinlenme tesisi ve mini müze haline getirileceğini duyurdu.
Burdur Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına katılım sağladı.