Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Burdur Karamanlı'da Sanayi dükkanlarının ihalesinin yapıldığını duyurdu.
İhalenin yapılmasının ardından sanayi inşaatına hemen başlanacağını belirten Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, 'Sanayimiz büyümeye devam edecek.' dedi.
Haziran Ayı sonu ile satış ihalesinin başlatılacağını belirten Başkan Fatih Selimoğlu yaptığı açıklamada, " Enformatek Mühendislik Mimarlık Şirketi Kerem NEŞVAT tarafından ihalesi alınan Sanayi İnşaatına hemen başlıyoruz. Aquapark Yüzme Havuzu Tesislerimizi de titizlik ve özenle yapan Kerem Kardeşime Hayırlı olsun. Haziran ayı sonu ile Satış İhalesini başlatacağımız Sanayi Dükkanlarımız Esnaflarımıza ve Karamanlı’mıza hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla bir bağış kampanyası başlattı.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Kaymakam Ahmet Aykaç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yani görevinin hayırlı olmasını diledi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ve tartışmalara cevap verdi. Başkan Selimoğlu'nun açıklamaları ve ifadeleri hakkında detaylı bilgi haberimizde...
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Burdur'un Karamanlı ilçesinde yol yapım çalışmaları devam ediyor.