Bucak Belediyesi, Öğrencileri unutmadı! Karne hediyesi sizi bekliyor

Bucak Belediyesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatilinde öğrencilere karne hediyesi olarak eğlence dolu etkinlikler düzenliyor. Tiyatro oyunları, bubble şov, bilim şov ve daha birçok etkinlikle öğrencilerin keyifli zaman geçirmesi hedefleniyor.

Bucak Belediyesi, Öğrencileri unutmadı! Karne hediyesi sizi bekliyor

BUCAK BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE YARIYIL KARNE HEDİYESİ

Bucak Belediyesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatilinde karne hediyesi olarak öğrencileri, eğlence dolu etkinliklerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bucaklı çocuklar Tiyatro Oyunları, Bubble Şov, Balon Şov, Kukla Şov, Papağan Şov, Bilim Şov, Hacivat Karagöz Şov gibi dolu dolu etkinliklerle hem eğlenecek hem de öğrenecek.

“Dolu Dolu Bir Ara Tatil Sizleri Bekliyor”

Çocuklar için eğitici, öğretici ve eğlenceli dolu etkinlik programları hazırladıklarını belirten Belediye Başkanı Emrullah Ünal; “Bucak’ımızın çocukları çok şanslı. Tabi ki velilerimiz de çok mutlu. Çok çalışarak başarılı bir dönem geçiren çocuklarımızın yarıyıl tatilinde biraz olsun eğlendirebilmek amacıyla dolu dolu bir sömestr tatil programı hazırladık. Çünkü çocukların güldüğü bir yerde ilçemizin de daha mutlu olacağına inanıyoruz. Etkinlik dolu günleri kaçırmamak adına lütfen programları not alın” dedi.

Başkan Ünal açıklamasında “Bucak Belediyesi olarak geçtiğimiz yıllarda da düzenlediğimiz ve bir gelenek haline getirdiğimiz, öğrencilerimize yarıyıl karne hediyesi olarak sunduğumuz şölenimize 2023-2024 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatilinde de devam ediyoruz. Öğrencilerimize karne hediyesi olarak bu yılda ücretsiz doyasıya eğlence sunuyoruz. Bu yılki karne hediyesi programımız Bucak Kültür merkezinde 27 Ocak’ta Papağan ve Buble Show ile perdelerini açacak. 28 Ocak’ta Neşeli Dostlar tiyatro gösterisi, 2 Şubat’ta Bilim Show, 3 Şubat’ta Hacıvat ile Karagöz kukla Show öğrencilerimizle buluşacak. Tüm gösterilerimiz 3 seans halinde saat 12:00, 14:00, ve 16:00 başlayacak. Buradan tüm öğrencilerimizi eğitim öğretim yılının 1. Döneminde gösterdikleri başarılardan dolayı kutluyorum, 2. Dönemde başarılar diliyorum. Biz sizin için varız, sizin için buradayız diyerek tüm öğrencilerimizi tiyatro şölenimize davet ediyorum. “ dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Bucak Belediyesinden minik öğrencilere karne hediyesi
Yerel

Bucak Belediyesinden minik öğrencilere karne hediyesi

Bucak Belediyesi 2022-2023 eğitim öğretim yılının yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte minik öğrencilere karne hediyesi hazırladı.

Vali Türker Öksüz Gölhisar ilçesini ziyarette bulundu
Yaşam

Vali Türker Öksüz Gölhisar ilçesini ziyarette bulundu

Burdur Valisi Türker Öksüz, Gölhisar programı kapsamında şehit Osman Karakaya'nın annesi Yadikar Karakaya'yı ziyaret ederek hayır duasını aldı. Adnan Menderes İlkokulu'nu da ziyaret eden Vali Öksüz, öğrencilerle kitap okuma ve başarı üzerine sohbet etti.

Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yemek Yarışmasında 2 Altın  2 Gümüş madalya aldı
Yerel

Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yemek Yarışmasında 2 Altın 2 Gümüş madalya aldı

Antalya Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'Demre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Yiyecek İçecek bölümü öğrencileri 8. Altın Kepçe Uluslararası Gastro Alanya Yemek Yarışmasında, 2 Altın ve 2 Gümüş madalya aldılar.

Burdur'da 43 Bin Öğrenci karne heyecanı yaşadı
Yerel

Burdur'da 43 Bin Öğrenci karne heyecanı yaşadı

Burdur'da 43 bin öğrenci, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak karne sevinci yaşadı. Vali Türker Öksüz, Kışla İlkokulu'nda öğrencilere karne dağıtarak, eğitimde kaliteyi yükseltme hedefini vurguladı.

Öğrencileri sevindirecek haber MEB'ten geldi Aileler de sevinecek
Yerel

Öğrencileri sevindirecek haber MEB'ten geldi Aileler de sevinecek

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), yarın başlayacak yarıyıl tatili sürecinde öğrencilere test çözme ve özet çıkarma gibi tek alana yönlendiren ev ödevleri verilmeyeceğini açıkladı.

Öğrencilere Sıcak Çorba İkramı Final Haftasında Motivasyon
Yerel

Öğrencilere Sıcak Çorba İkramı Final Haftasında Motivasyon

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, final haftası nedeniyle Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'nde ders çalışan öğrencilere sıcak çorba ikramında bulunuyor. Detaylar haberimizde...