Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ramazan ayının bereket ve güzelliklerini yaşamak için bir araya gelenlerin birlik ve beraberliğini vurgulayarak, bu akşamki iftar çadırında Sarı ailesi tarafından verilen iftar yemeği için teşekkürlerini iletti ve Sebahat Sarı'ya rahmet diledi.
Başkan Emrullah Ünal, Ramazan ayının manevi atmosferinde bir araya gelmenin önemine değinerek, Sarı ailesinin misafirperverliğinin ve yardımseverliğinin önemine vurgu yaptı. Bu akşamki iftar çadırında, Sarı ailesinin katkılarıyla sağlanan iftar yemeğinin, toplumun birlik ve dayanışma ruhunu daha da pekiştirdiğini belirtti.
İftar Yemeğinden sonra Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesaplarından ''Ramazan'ın bereketi ve güzelliği sofralarımızdan, hanelerimizden eksik olmasın. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin Bu akşamki iftar yemeğimizi veren Sarı ailesine teşekkür ediyor, Sebahat Sarı’ya Allah’tan rahmet diliyorum.'' ifadelerini paylaştı
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.