Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak’taki üniversiteli öğrencilerin final sınavları sürecinde yanlarında olduklarını belirterek sınav süresince çeşitli ikramlarda bulunacaklarını söyledi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, final sınavları sürecinde öğrencilere moral ve destek olmak amacıyla önemli bir adım attı. MAKÜ Bucak Yerleşkesindeki tüm Meslek Yüksekokulları (MYO) ve Fakültelerde, her sabah saat 8:30-11.00 arasında düzenlenecek etkinliklerle öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunacaklarını açıkladı.
Başkan Ünal, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada: “Final sınavları boyunca MAKÜ Bucak Yerleşkesindeki tüm MYO ve Fakültelerimizde saat 8:30-11.00 arasında her sabah öğrencilerimize simit, meyve suyu ve çeşitli ikramlarımız olacak. Şimdiden tüm öğrencilerimize sınavlarında başarılar diliyorum. Unutmayın, biz sizin için varız."
Emekli zammı ne olacak? Bakın emekliler için ne kadar zam oranı konuşuluyor! Son dokunuş yapılacak
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan ile Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek'in bu hafta Kabine'ye sunacağı çalışma kapsamında, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine enflasyonla birlikte refah payı verilmesi planlanıyor.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.