Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yerel seçimler yaklaşırken ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. İftar sonrasında vatandaşla bir araya gelerek sohbet eden Başkan Ünal misafir olduğu Altınışık ailesine yayınladığı fotoğraf ile teşekkür etti.
Gönülden Muhabbet ile Ramazan Akşamları Bir Başka Güzel!
Emrullah Ünal; ''Gönülden muhabbet ve sıcak bir çay eşliğinde Ramazan akşamları bir başka güzel. Bereketimiz, birlikteliğimiz, daim olsun inşallah. Kardeşim Akif Altınışık’a misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum.'' dedi.
Bucak Belediyesi'nin eski başkanı Emrullah Ünal, mevcut belediye başkanı Hülya Gümüş tarafından belediye binasına asılan borçlara ilişkin açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, bugün düzenlenen devir teslim töreniyle görevi teslim aldı.
Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaşan Bucak Belediyesi eski Başkanı Emrullah Ünal, “Seçimi kazanan kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum." dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Bucak ilçesinde heyecan verici bir etkinliğe hazırlanın! 30 Mart Cumartesi günü, saat 14:00'te Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek olan "Bucak Mitingi" için tüm Bucak halkı davetlidir.