Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katılarak bölge çiftçilerinin ve tarım sektörünün önemine vurgu yaptı.
Fuar, çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman, teknoloji, ürün ve bilginin sergilendiği bir platform oluşturuyor.
Burdur ve çevresinin yanı sıra ülke genelinden de sektörün önde gelen firmalarının ve markalarının katıldığı fuar, 02-05 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak
Başkan Gümüş; ''Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı’nın” açılış törenine katıldık. Bölge çiftçimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ekipman, teknoloji, ürün ve bilginin sergilenerek paylaşıldığı, Burdur ve çevresinin yanı sıra ülke genelinden de sektörünün önde gelen firma ve markaların katıldığı fuar 02-05 Mayıs tarihlerinde açık olacaktır.'' ifadelerini kullanarak fuar fotoğraflarını paylaştı.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.