MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Cami Mahallesi'ne Aile Sağlık Merkezi yapılacağını açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, gelen seçimlerle birlikte vatandaşa projelerini duyurmaya devam ediyor. Erdoğdu, Cami Mahallesi sakinlerini sevindirecek o projeyi duyurdu.
Erdoğdu yaptığı açıklamada; ''Vatandaşlarımızın talepleri ve gördüğümüz eksiklik üzerine belediyemizce yer tahsisini yapacağımız cami mahallesi aile sağlık merkezini faaliyete geçireceğiz.'' sözleriyle Aile sağlık merkezi müjdesini duyurdu.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu kültürel mirası koruyacak! Bucak'a Modern Hamam yapılacak MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ın eksiklerinden biri olan hamamı yeniden inşa edeceğini açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.