Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
30 Mart Cumartesi günü Bucak Cumhuriyet Meydanında yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet eden Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, saat 15:00'da Üçgen Anıtı Oğuzhan Heykeli önünden toplanarak miting alanına yüreyeceklerini belirtti.
Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak için canla başla sloganı ile yürüttüğü seçim kampanyası ile sıkmadık el ulaşılmadık hane bırakmayan Yusuf Erdoğdu, yarın saat 15:30'da Cumhuriyet Meydanında Bucak Halkına seslenecek.
MHP, Burdur'un ilçelerindeki belediye başkan adaylarını belirledi. Bucak'tan Yeşilova'ya kadar birçok ilçede güçlü isimlerle seçimlere girecek olan MHP'nin tercihleri merakla bekleniyordu.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu kültürel mirası koruyacak! Bucak'a Modern Hamam yapılacak MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ın eksiklerinden biri olan hamamı yeniden inşa edeceğini açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.