MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Modern bir kütüphanenin Bucak'ın önemli bir ihtiyacı olduğunu belirten Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, "İlçemize kazandıracağımız sosyal alanda modern kütüphane ile öğrencilerimizi çalışmalara devam ederken sosyalleşme imkanı sunacağız. Bir katında çalışma alanı, kütüphane ve sergi salonu diğer katında ise belediyemiz sosyal tesisleri bulunacak. Öğrencilerimiz uygun fiyatlı ürünlerimizden yararlanabilecektir. " ifadelerini kullandı.
Modern Kütüphanenin öğrencilere modern bir çalışma ortamı sunacağının altını çizen Yusuf Erdoğdu, " kütüphane projemiz sosyalleşme imkanı sağlayacak, Kültürel ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapacak. Eğitime ve öğrenciye her zaman destek olacağız. " şeklinde konuştu.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu kültürel mirası koruyacak! Bucak'a Modern Hamam yapılacak MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ın eksiklerinden biri olan hamamı yeniden inşa edeceğini açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.