31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere sayılı günler kala Yunus Emre Mahallesi Muhtar Adayı Ayşe Ergin, mahallesindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mahalle sakinleriyle bir araya gelmeyi sürdüren Ergin, kendisini ve ekibini tanıtarak mahalleliden destek istiyor.
Aza adayları ile birlikte sokak sokak, kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla buluş Muhtar Adayı Ayşe Ergin, Kendisini ve ekibini tanıtarak projelerini anlatırken, Mahallelinin sorun ve taleplerini dinliyor.
Mahallelinin gönlünü kazanmak için sahada olduğunu belirten Ayşe Ergin yaptığı açıklamada, " Mahallemizin muhtarı olmak için aday oldum. Mahallemize daha güzel hizmetler getirmek için çalışmaya hazırım. Mahalleliden destek bekliyorum." dedi.
Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtar adayı Hilmi Uysal, "Şimdi Değişim Zamanı" diyerek mahalle sakinlerine hizmet sözü verdi.
Uzun süredir ev ve esnaf ziyaretleriyle çalışmalarına devam eden Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı ADEM MUTLUCAN merakla beklenen aza adayı listesini açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Yeni Mahalle Muhtarı Abdurrahman Demir, görev süresindeki başarılı performansının ardından hizmetlerine devam etmek amacıyla yeniden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Ürkütlü Köyü'nde muhtar adayı Ahmet Akgül, 31 Mart yerel seçimlerinde köyüne en iyi hizmeti getirmek ve sorunlara çözüm üretmek amacıyla adaylığını resmen duyurdu.
İlçemiz Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Ertunç, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesi Yeni Mahalle'de Dilek Türkmeneli, muhtar adayı olduğunu açıkladı. Dilek Türkmeneli kimdir? İşte detaylar...