Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Yeni Mahalle Muhtarı Abdurrahman Demir, görev süresindeki başarılı performansının ardından hizmetlerine devam etmek amacıyla yeniden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Yeni Mahalle Muhtarı Abdurrahman Demir, mahallesine sağladığı hizmetlerle tanınan ve mahalle sakinleri tarafından sevilen bir isim olarak, yeniden muhtarlık için adaylık kararı aldığını duyurdu. Demir, mahalle sakinlerinin taleplerini dikkate alarak, mahallenin gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu göreve talip olduğunu belirtti.
Mahalle Muhtarı olarak görev süresince şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışı benimseyen Demir, mahalledeki sorunları çözme konusundaki çabalarıyla dikkat çekiyor.
Abdurrahman Demir, 1961 yılında Burdur'un Bucak ilçesinde doğdu. Abdurrahman Demir, 1992-2012 Yılları arasında Bucak Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde çalıştı. 2014-2024 Yılları arasında 2 dönem muhtarlık yapan Abdurrahman Demir, tekrar muhtar adayı oldu.
Demir, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtar adayı Hilmi Uysal, "Şimdi Değişim Zamanı" diyerek mahalle sakinlerine hizmet sözü verdi.
Uzun süredir ev ve esnaf ziyaretleriyle çalışmalarına devam eden Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı ADEM MUTLUCAN merakla beklenen aza adayı listesini açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesi Yunus Emre Mahallesi Muhtar Adayı Ayşe Ergin, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek projelerini anlatıyor ve sorunlarını dinliyor.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Ürkütlü Köyü'nde muhtar adayı Ahmet Akgül, 31 Mart yerel seçimlerinde köyüne en iyi hizmeti getirmek ve sorunlara çözüm üretmek amacıyla adaylığını resmen duyurdu.
İlçemiz Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Ertunç, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesi Yeni Mahalle'de Dilek Türkmeneli, muhtar adayı olduğunu açıkladı. Dilek Türkmeneli kimdir? İşte detaylar...