İlçemiz Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Ertunç, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Ertunç Başkan Meçikoğlu'na adaylık süreci ve projelerine ilişkin bilgi verirken, mahallede hayata geçirmek istediği hizmetlerini anlattı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, 31 Mart 2024'te yapılacak olan yerel seçimlerde Pazar Mahallesi Muhtar adayı Süleyman Ertunç'a başarılar diledi.
Ziyarete Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kurt , Akay Nakliyat Sahibi Hasan Akay da eşlik etti.
Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtar adayı Hilmi Uysal, "Şimdi Değişim Zamanı" diyerek mahalle sakinlerine hizmet sözü verdi.
Uzun süredir ev ve esnaf ziyaretleriyle çalışmalarına devam eden Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı ADEM MUTLUCAN merakla beklenen aza adayı listesini açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesi Yunus Emre Mahallesi Muhtar Adayı Ayşe Ergin, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek projelerini anlatıyor ve sorunlarını dinliyor.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Yeni Mahalle Muhtarı Abdurrahman Demir, görev süresindeki başarılı performansının ardından hizmetlerine devam etmek amacıyla yeniden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Ürkütlü Köyü'nde muhtar adayı Ahmet Akgül, 31 Mart yerel seçimlerinde köyüne en iyi hizmeti getirmek ve sorunlara çözüm üretmek amacıyla adaylığını resmen duyurdu.
Burdur'un Bucak ilçesi Yeni Mahalle'de Dilek Türkmeneli, muhtar adayı olduğunu açıkladı. Dilek Türkmeneli kimdir? İşte detaylar...