Burdur

Sesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansı

Sesif Giyim, 18. yılını kutluyor. Mağazada yüzde 20'den yüzde 50'ye varan indirimler ve çekilişle gram altın kazanma şansı var.

Sesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansı

Sesif Giyim'de 18. Yıla Özel İndirimler ve Çekiliş

2005 yılından bu yana Burdur'da hizmet veren bir giyim mağazası Sesif Giyim, kuruluş yıl dönümünde kampanya başlattı. 18. yılını kutlayan Sesif Giyim, bu özel günde müşterilerine yüzde 20'den yüzde 50'ye varan indirimler sunuyor. Ayrıca, alışveriş yapanlar günün sonunda gram altın kazanma şansı kazanıyor.

23 Eylül akşamı canlı yayın eşliğinde yapılacak çekilişle iki kişiye gram altın hediye edilecek. Üçüncü ve dördüncü kişileri ise sürpriz hediyeler bekliyor.

Sesif Giyim'de çantadan spor kıyafetine, tesettür modern kıyafetlerden abiye çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Çocuk abiyeleri de mağazanın ürün çeşitleri arasında yer alıyor.

Sesif Giyim İşletme Sahibi Sevim Aktan, "18. yılımızı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günde müşterilerimize indirimler ve çekilişlerle sürprizler hazırladık. Tüm müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz" dedi.

Adres Konak Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı No :10 Sesif Giyim Sevim Aktan Ofis Park İş Merkezi Bucak / Burdur

Telefon:0535 762 55 26

Sesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansıSesif Giyim'de 18. yıla özel indirimler ve gram altın kazanma şansı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Bucak'ta servis ücretlerine indirim: 1.100 TL'den 900 TL'ye düştü
Yerel

Bucak'ta servis ücretlerine indirim: 1.100 TL'den 900 TL'ye düştü

Bucak Servisçiler Kooperatifi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı için servis ücretlerinde indirime gitti. İndirim kapsamında servis ücretleri 1.100 TL'den 900 TL'ye düşürüldü.

Tarım Kredi Market'te bu indirimler kaçmaz
Türkiye

Tarım Kredi Market'te bu indirimler kaçmaz

Tarım Kredi Market, Eylül ayının son indirim kataloğunu yayınladı. 5 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecek indirim kataloğunda onlarca üründe indirime gidildi.

Bu ilçede Ekmek yarından itibaren 5 TL olacak!
Yerel

Bu ilçede Ekmek yarından itibaren 5 TL olacak!

Burdur'un Karamanlı ilçesinde yarından itibaren bez torbası ve poşetini getirenlere 220 gram ekmek 5,00 TL'den satılacak.

İndirimler peş peşe geldi! A101 BİM ve Şok kapışması sürüyor
Türkiye

İndirimler peş peşe geldi! A101 BİM ve Şok kapışması sürüyor

BİM, ŞOK ve A101'de bu hafta televizyon, bilgisayar, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve elektronik ürünlerde indirimli fiyatlar var.

ATA Group'tan kaçırılmayacak kampanya
Yerel

ATA Group'tan kaçırılmayacak kampanya

ATA Group, 17. yıl kutlaması kapsamında Cudy meyve sularında kampanya başlattı. Eve servis ile 60 TL'ye bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

İnfinity Estetik ve Güzellik Merkezi'nde indirim kampanyası
Yerel

İnfinity Estetik ve Güzellik Merkezi'nde indirim kampanyası

Burdur Bucak'ta hizmet veren İnfinity Estetik ve Güzellik Merkezi, tüm paketlerde geçerli %30 indirim kampanyası başlattı.